moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Targi POLSECURE dla służb mundurowych znów na Targach Kielce

Nowoczesny sprzęt, ważne tematy konferencji – szeroko pojęte bezpieczeństwo wciąż jest tematem pilnym
i aktualnym. Debiut wystawy poświęconej bezpieczeństwu publicznemu gwarantowanemu przez służby mundurowe resortu MSWiA w 2022 roku był niezwykle udany. Kolejna edycja Międzynarodowych Targów POLSECURE odbędzie się w Targach Kielce już za tydzień.

Zaplanowane w terminie od 25 do 27 kwietnia 2023 roku Targi Polsecure będą doskonałą okazją do zapoznania się
z ofertą firm specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń
i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne.

Wydarzenie odbywające się po raz drugi pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych
i Administracji organizowane jest przy współpracy z Komendą Główną Policji, przy wsparciu Komendy Głównej Straży Granicznej. W realizację wydarzenia zaangażowane są również KG Straży Pożarnej, Służba Ochrony Państwa, Służba Więzienna, Inspekcja Transportu Drogowego, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Komisja Nadzoru Finansowego oraz NCBR . Partnerem strategicznym Polsecure jest Grupa WB.

Podczas tegorocznych Targów POLSECURE zaprezentują się firmy z ośmiu krajów: Belgii, Czech, Francji, Izraela, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Ukrainy oraz Polski. Z kolei wśród zwiedzających pojawią się delegacje służb i instytucji reprezentujące, m.in. Rumunię, Niemcy – Bundeskriminalamt, Bułgarię, Słowenię, Łotwę, Gruzję, Estonię, Węgry, Wielką Brytanię, Koreę Południową, Chorwację, Europol, Czechy, Maltę, Izrael, Litwę, Rwandę, Frontex, Włochy - Italian State Police oraz Ukrainę.

Merytorycznym uzupełnieniem wystawy, tak jak podczas poprzedniej edycji będą międzynarodowe konferencja organizowane przez KG Policji oraz KG Straży Granicznej. W pierwszym dniu prelegenci skupią się m.in. na „Pewności w identyfikacji ofiar – rola zespołu DVI na miejscu katastrof masowych” oraz „Innowacyjności i budowaniu kapitału ludzkiego na rzecz walki z cyberprzestępczością” .Drugi dzień konferencji będzie natomiast poświęcony „Obecnym i przyszłym wyzwaniom w ochronie granicy państwowej w kontekście presji migracyjnej na granicy polsko-białoruskiej i wojny w Ukrainie”. 

Ponadto targom towarzyszyć będą pokazy dynamiczne organizowane przez Partnerów Wydarzenia jak również wystawców targów, w tym m.in. Pokaz Motocyklowej Asysty Honorowej , Pokaz dynamiczny Wydziału Zabezpieczenia Działań Straży Granicznej z pokazem tresury psa służbowego oraz występ Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Aktualizowany program na polsecure.targikielce.pl

Polsecure dołączyło w 2022 roku do portfolio Targów Kielce obok wystaw skierowanych do służb mundurowych jak znany na całym świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego czy Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO.
Zapraszamy do Targów Kielce od 25 do 27 kwietnia 2023 roku!

red. PZ

autor zdjęć: Arch. Targi Kielce S.A.

dodaj komentarz

komentarze


Wojsko ma swojego satelitę!
Uczelnie łączą siły
Plan na WAM
PKO Bank Polski z ofertą specjalną dla służb mundurowych
Wojskowe przepisy – pytania i odpowiedzi
W krainie Świętego Mikołaja
Dzień wart stu lat
Nadchodzi era Borsuka
Wojsko przetestuje nowe technologie
Zwrot na Bałtyk
Najdłuższa noc
Współpraca na rzecz bezpieczeństwa energetycznego
Pomorscy terytorialsi w Bośni i Hercegowinie
Czas na polskie Borsuki
Żołnierze zawodowi zasilają szeregi armii
Mundurowi z benefitami
Czwarta dostawa Abramsów
Koreańskie stypendia i nowy sprzęt dla AWL-u
Żołnierze z „armii mistrzów” czekają na głosy
Najlepsi w XXII Maratonie Komandosa
Celne oko, spokój i wytrzymałość – znamy najlepszych strzelców wyborowych wśród terytorialsów
Wojska amerykańskie w Polsce pozostają
Zmierzyli się z własnymi słabościami
Ograniczenia lotów na wschodzie Polski
Holenderska misja na polskim niebie
Trzy „Duchy" na Bałtyk
Bóg wojny wyłonił najlepszych artylerzystów
Najmłodszy żołnierz generała Andersa
Niebo pod osłoną
Militarne Schengen
Ile powołań do wojska w 2026 roku?
Rosja usuwa polskie symbole z cmentarza w Katyniu
Komplet medali wojskowych na ringu
MSPO 2025 – serwis specjalny „Polski Zbrojnej”
Norweska broń będzie produkowana w Polsce
Razem na ratunek
Nowe zdolności sił zbrojnych
Rządy Polski i Niemiec wyznaczają kierunki współpracy
Borsuki jadą do wojska!
Artylerzyści mają moc!
Czy Strykery trafią do Wojska Polskiego?
F-35 z Norwegii znowu w Polsce
Pancerniacy jadą na misję
Polska i Francja na rzecz bezpieczeństwa Europy
Szczyt europejskiej „Piątki” w Berlinie
Polski „Wiking” dla Danii
GROM w obiektywie. Zobaczcie sami!
Po co wojsku satelity?
Premier ogłasza podwyższony stopień alarmowy
Szwedzi w pętli
Przygotowani znaczy bezpieczni
Poselskie pytania o „OPW z dronem”
Kapral Bartnik mistrzem świata
Nowe zasady dla kobiet w armii
NATO ćwiczy wśród fińskich wysp
Formoza – 50 lat morskich komandosów
Sukces bezzałogowego skrzydłowego
Sejm za Bezpiecznym Bałtykiem
Nitro-Chem stawia na budowanie mocy
Z Su-22 dronów nie będzie
Medyczna odsłona szkoleń wGotowości
Szeremeta niepokonana na ringu w Budapeszcie
BWP made in Poland. Czy będzie towarem eksportowym?
Sportowcy podsumowali 2025 rok
Wojskowa łączność w Kosmosie
Polska niesie ogromną odpowiedzialność
Don’t Get Hacked
Gdy ucichnie artyleria

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO