moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Wizyta wiceministra B.Kownackiego w Bratysławie

Sekretarz stanu Bartosz Kownacki uczestniczył we wtorek w Międzynarodowej Wystawie Uzbrojenia IDEB 2016, która odbywa się w dniach 10-12 maja 2016 roku na Słowacji.

W pierwszym dniu targów sekretarz stanu Bartosz Kownacki spotkał się m.in. z sekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Czech Danielem Kostoval oraz Krajowym Dyrektorem ds. Uzbrojenia Węgier gen. bryg. Istvanem Filotas. Rozmowy dotyczyły przede wszystkim propozycji uruchomienia wspólnych projektów modernizacyjnych.

Wicemninister Kownacki rozmawiał również z sekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Słowacji Ivanem Macovskym oraz słowackim Krajowym Dyrektorem ds. Uzbrojenia M. Celko. Uczestniczył także w spotkaniu przedstawicieli państw Grupy Wyszehradzkiej oraz Europejskiej Agencji Obrony, działającej na rzecz poprawy zdolności obronnych Unii Europejskiej i koordynującej zamówienia rządów krajów członkowskich w zakresie uzbrojenia i przemysłu obronnego UE.

Bratysławskie targi stanowią jedno z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych przemysłu obronnego w tej części Europy i stanowią dobrą okazję do bilateralnych spotkań z przedstawicielami sektora obronnego.

Szósta edycja IDEB odbywa się raz na dwa lata. Podczas Międzynarodowej Wystawy Uzbrojenia organizowanej w Incheba Expo bierze udział blisko 100 wystawców z kilkunastu krajów. Tematem wiodącym tegorocznej edycji targów jest modernizacja bezpieczeństwa i agencji wywiadowczych.

Źródło: MON

red. PZ

autor zdjęć: Źródło: MON

dodaj komentarz

komentarze


Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
 
ORP „Necko” idzie do natowskiego zespołu
Polki wicemistrzyniami Europy w szabli
Pociski do FA-50 i nowe Rosomaki
Żołnierze z 10 Brygady Kawalerii Pancernej powalczą w IV lidze
Marynarka świętuje i zaprasza na okręty
GROM w obiektywie. Zobaczcie sami!
Bałtyk – wciąż bezpieczny czy już nie?
NATO przechodzi do działania
Generał „Grot” – pierwszy dowódca AK
Szczyt w Hadze zakończony, co dalej?
Policja ze wsparciem wojskowego Bayraktara
Ratownik w akcji
Wypadek Rosomaka
Historyczne zwycięstwo ukraińskiego F-16
Na Dolnym Śląsku „Wakacje z WOT” coraz popularniejsze
Policjanci w koszarach WOT
Podejrzane manewry na Bałtyku
Gen. Szkutnik o planach 18 Dywizji
Inwestycja w żołnierzy
Flyer, zdobywca przestworzy
Podróż w ciemność
Rakiety dla polskich FA-50
The Power of Infrastructure
Świat F-35
Strażnicy polskiego nieba
„Swift Response ‘25”, czyli lekka piechota w ciężkim terenie
Nowa dostawa Homarów-K
Więcej na obronność, silniejsze NATO
Wyższe stawki dla niezawodowych
Posłowie za wypowiedzeniem konwencji ottawskiej
Pionierski dron
GROM’s DNA
Wybierz Wydarzenie Historyczne Roku
Dzień, który zmienił bieg wojny
Prawo dla kluczowych inwestycji obronnych
K2. Azjatycka pantera
Pierwsze oficerskie gwiazdki
Święto sportów walki w Warendorfie
Żołnierze PKW Irak są bezpieczni
Ewakuacja Polaków z Izraela
Rosyjska maszyna Su-24 przechwycona przez polskie F-16
Zbrodnia we wsi, której już nie ma
Planowano zamach na Zełenskiego
Kadeci z NATO i z Korei szkolili się w Karkonoszach
Dekapitacyjne uderzenie w Iran
Polacy bezkonkurencyjni w górskich zmaganiach we Włoszech
Polska z dodatkowym wsparciem sojuszników
Śmierć gorsza niż wszystkie
Odbudowa obrony cywilnej kraju
Kajakami po medale
Terytorialsi z Dolnego Śląska najlepiej wysportowani
Żołnierze WOT-u szkolili się w Słowenii
USA przyłączyły się do ataku Izraela na Iran
Sukcesy żołnierzy na międzynarodowych arenach
Szczyt NATO nie tylko o wydatkach na obronność
Nie żyje żołnierz PKW Irak
Pestki, waafki, mewki – kobiety w Polskich Siłach Zbrojnych
Specjalsi pod nowym dowództwem

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO