moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

 
InSec 2017

Już za miesiąc w Warszawie odbędzie się InSec 2017: ochrona granic, modernizacja służb mundurowych i infrastruktura krytyczna.

Już za niecały miesiąc, 15 i 16 listopada 2017 r., w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa i Konferencja Bezpieczeństwa Granic i Bezpieczeństwa Wewnętrznego InSec 2017, organizowana pod patronatem honorowym Pana Mariusza Błaszczaka, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Pana Arkadiusza Czartoryskiego, Przewodniczącego Sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych.

Modernizacja służb mundurowych

Wydarzenie to jest nie tylko polem do merytorycznej dyskusji na temat współczesnych zagrożeń oraz standardów wyposażenia z udziałem zaproszonych gości z Polski i zagranicy – w kontekście modernizacji służb mundurowych – ale także stwarza możliwość transparentnej i efektywnej prezentacji sprzętu oraz innowacyjnych rozwiązań na rzecz bezpieczeństwa granic i bezpieczeństwa wewnętrznego.

Wysokiej rangi uczestnicy i doświadczenia z zagranicy

Swój udział w InSec 2017 zapowiedzieli wysokiej rangi przedstawiciele całego szeregu instytucji związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem granic i bezpieczeństwem wewnętrznym (w tym cyberbezpieczeństwem) w Polsce, jak również wysokiej rangi goście zagraniczni. Niewątpliwą gratką dla wielu uczestników będzie możliwość poznania sprzętowo-operacyjnych doświadczeń Służby Ochrony Granicy Państwowej Ukrainy, dzięki udziałowi w InSec 2017 generała-lejtnanta Wasilija Servatyuka, Pierwszego Zastępcy Szefa Służby Ochrony Granicy Państwowej Ukrainy.

Interdyscyplinarna konferencja

Tematyka poszczególnych paneli dyskusyjnych w ramach konferencji obejmowała będzie cały szereg aktualnych zagadnień:

  • Doświadczenia z Polski i zagranicy w zakresie ochrony zewnętrznych granic Unii Europejskiej;
  • Nowoczesne rozwiązania i technologie w zakresie ochrony granic;
  • Przestępczość i terroryzm z wykorzystaniem narzędzi teleinformatycznych – zagrożenia, technologie, rozwiązania;
  • Modernizacja służb mundurowych – nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i komfortu służby;
  • Bezpieczeństwo podczas wielkich imprez masowych – dobre praktyki i technologie;
  • Bezpieczeństwo infrastruktury krytycznej – technologie i dobre praktyk

 

Aktualne informacje np. o potwierdzonych uczestnikach InSec 2017 znajdują się na stronie wydarzenia.

Polska Zbrojna objęła konferencję patronatem medialnym.

W listopadowym numerze Polski Zbrojnej zostanie opublikowany blok tematyczny związany z konferencją.

Zapraszamy do współpracy marketingowej.

PZ

autor zdjęć: ZTW

dodaj komentarz

komentarze


Pierwszy Kormoran pod flagą NATO
Szkolenie pilotów F-35 nabiera tempa
Dowództwo RSZ celebrowało swoje święto
Jarzębina i nowe miny przeciwpiechotne
Miliardy na obronność
Zmiana na szczytach US Army w Europie
Żołnierze na „Horyzoncie” do końca wakacji
PKW Irak zostaje w Jordanii
Polski bezzałogowiec zaprezentowany w Ankarze
Szkolenia załogi okrętu podwodnego – już w sierpniu
Zdolności do produkcji tylko dla zaufanych
USA znów uderzyły w Iran
Barakudy z Polski
Polski wkład w operację „Overlord”
Rutte: NATO jak drużyna piłkarska
Dronowy kierunek przyszłości
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Nowy mechanizm wsparcia obronności kraju
Drony na Legii
Westerplatte zmieni się nie do poznania
Podium dla kajakarza, pięcioboistki i sztangisty
NATO liczy wydatki przed szczytem
Holenderskie Patrioty zostaną dłużej w Jasionce
Podróż w ciemność
Jak Ślązacy stali się panami własnego domu
Kajakarze i pięcioboista na medal!
Mundur w paczkomacie
Szczyt w Ankarze okiem eksperta
Wyższe diety i rozłąkowe dla żołnierzy
Kosmiczna współpraca Polski i Stanów Zjednoczonych
Piętnasty polski F-35 w powietrzu
Rotacja wojsk USA do Polski będzie wznowiona
Prezydent RP o szczycie NATO
Sojusznicza medycyna pola walki
PIRX-1 na orbicie
Odznaka sprawności fizycznej po nowemu
Medale za typowo wojskowe dyscypliny
Airbus A330 MRTT
Pobudka 5:30 i ostra taktyka. Przetrwasz te 27 dni?
Sztuka tworzenia kryptonimu
Przełomowe zdolności artylerzystów
Śmierć w sercu Azji
Mark Rutte: nasza jedność fundamentem pokoju!
Twarzą w twarz
Zbrodnicza farsa
Czeskie śmigłowce w Polsce przeciw dronom
Mistrzyni pożegnała się z polską publicznością
Rząd: cele na szczyt w Ankarze osiągnięte
NATO zwiększy produkcję broni
Nadchodzą zmiany
Gdzie w tym roku powstaną nowe strzelnice?
Studenci w koszarach
Królowa wspinaczki kończy karierę
Wsparcie ma znaczenie
Domek Pilota w LAW otwarty
Równanie z „Iksem”
„Iks” nasz powszedni
Szerszeń z Sochaczewa
Tropem tajemnic z przeszłości
„Agat. Siła i ogień”. Album już w sprzedaży
Zatrzymać drona
Bez zmian w emeryturach
Paliwowy krwiobieg NATO
Przełomowe porozumienie
Lądowanie na fińskiej drodze, czyli Bieliki i F-16 na Ramstein Flag’26

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO