moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Konkurs dla pasjonatów wojska

Wielkimi krokami zbliża się Święto Wojska Polskiego. W tym roku obchody będą wyjątkowe, gdyż odbywają się w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać fantastyczne nagrody – vouchery na lot symulatorem myśliwca F-16 i albumy o tematyce lotniczej „Siła nośna”.

Już jutro, z okazji Święta Wojska Polskiego w całym kraju odbędą się uroczyste zbiórki, defilady i pikniki militarne. Pokaż nam w jaki sposób uczcisz ten dzień – uwiecznij te chwilę na zdjęciu i zgłoś pracę na konkurs. Autorzy piętnastu najciekawszych otrzymają albumy „Siła nośna”, które wspólnie z Polską Grupą Zbrojeniową przygotowaliśmy z okazji przypadającej w tym roku 100. rocznicy utworzenia Sił Powietrznych RP. Dodatkowo autorzy trzech najlepszych fotografii otrzymają wyjątkowe nagrody – vouchery na lot symulatorem myśliwca F-16, które ufundowała firma Wyjątkowy Prezent.

Zdjęcia, które zrobicie podczas obchodów Święta Wojska Polskiego prześlijcie na adres konkurs@zbrojni.pl. Nie ma znaczenia czy zrobicie je profesjonalnym aparatem czy telefonem komórkowym – tu liczy się kreatywność! Na Wasze prace czekamy do 19 sierpnia, do godziny 12.00. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć wybierzemy 15 naszych zdaniem najciekawszych, a ich autorzy otrzymają nasze wyjątkowe lotnicze albumy.

Wybrane zdjęcia zostaną opublikowane w galerii na naszym profilu na Facebooku. Wtedy do akcji wkroczą czytelnicy portalu polska-zbrojna.pl. To oni zadecydują, kto będzie wśród szczęśliwców, którzy otrzymają nagrodę główną, czyli voucher na lot symulatorem F-16. Wygrają go trzy osoby, których prace otrzymają najwięcej reakcji na FB.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 24 sierpnia o godzinie 12.

Pamiętajcie, że wysłanie swojej pracy jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jej publikację na profilu „Polski Zbrojnej” na Facebooku, a także na przetwarzanie danych osobowych – oczywiście tylko na potrzeby konkursu.

Więcej informacji o nagrodzie głównej znajdziecie na stronie sponsora nagród, firmy Wyjątkowy Prezent, a szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na naszej stronie.

A gdybyście jeszcze nie mieli pomysłu na to, jak spędzicie najważniejsze święto polskiej armii, serdecznie zapraszamy na piknik, który 15 sierpnia odbędzie się na Błoniach Stadionu PGE Narodowy. Na miejscu szukajcie naszego kolorowego namiotu – mamy dla Was sporo niespodzianek! Przede wszystkim będziecie mogli się spotkać z kolekcjonerem – Edwardem Szymczakiem, który zaprezentuje między innymi radiostację, którą posługiwali się żołnierze podziemia niepodległościowego, oryginalny mundur żołnierza wyklętego, a także kurtkę battledressową z pochodzącym z lat 40. emblematem wykonanym z celuloidu – tworzywa, które służy do oklejania akordeonów (o historii powstawania nietypowych odznaczeń przeczytacie w ostatnim numerze kwartalnika „Polska Zbrojna. Historia”).

 

 

Na naszym stoisku będziecie mogli także skorzystać ze specjalnie dla Was przygotowanej strefy relaksu, a także otrzymać nasze wydawnictwa. Wśród nich będzie także jednodniówka, którą dzięki wsparciu Polskiej Grupy Zbrojeniowej, Polskiej Spółki Gazownictwa i Fundacji PGNiG Rozgrzewamy Polskie Serca przygotowaliśmy z okazji Święta Wojska Polskiego. Wyjątkowe wydawnictwo będziecie mogli także zdobyć podczas uroczystości, które odbędą się przy Grobie Nieznanego Żołnierza, a także podczas Wielkiej Defilady Wojska Polskiego.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Magdalena Miernicka

autor zdjęć: wyjatkowyprezent.pl

dodaj komentarz

komentarze


They Will Check The Training Results in Combat
 
WAM wraca po latach
„Pierwsza Drużyna” na start
Sejmowa debata o bezpieczeństwie
Wojskowi medycy niosą pomoc w Iraku
Nie szpital, a instytut
Żołnierzu, wyślij dziecko na wakacje z Rewitą
Systemy obrony powietrznej dla Ukrainy
Pływacy i maratończycy na medal
Hełmy – nowoczesne i na miarę
Polscy żołnierze stacjonujący w Libanie są bezpieczni
„Sarex”, czyli jeden za wszystkich, wszyscy za jednego
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Dwa krążki kajakarki z „armii mistrzów”
Grupa Północna o wsparciu dla Ukrainy
Serwis K9 w Polsce
Ostatnia droga Pileckiego
„Grand Quadriga ‘24”
Memoriał gen. Andersa coraz bliżej
Dwie dekady ulepszania Sojuszu
Broń Hitlera w rękach AK
Morska Jednostka Rakietowa w Rumunii
Święto Oddziału Specjalnego ŻW
Sukcesy reprezentantek CWZS-u
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Przysięga w Limanowej
Ameryka daje wsparcie
Tomczyk: „Tarcza Wschód” ma odstraszyć agresora
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Polska wiktoria na Monte Cassino
Układ nerwowy Mieczników
Nowe zadania szefa SKW
NATO on Northern Track
Wszystkie misje AWACS-a
Centrum Szkolenia WOT świętuje
By Polska była bezpieczna
„Ryś” z laserem
Żołnierze ewakuują Polaków rannych w Gruzji
Kto wywalczy tytuł mistrza MMA?
„Sarex ’24”: razem w czasie kryzysu
Dwa srebrne medale kajakarzy CWZS-u
Obradował Komitet Wojskowy Unii Europejskiej
Polki pobiegły po srebro!
Tarcza Wschód – odstraszanie i obrona
Wielki triumf 2 Korpusu Polskiego
Szachownice nie dotarły nad Finlandię
Pokazali bojowego ducha
WAT-owskie eksperymenty na ISS
Po śladach polskich bohaterów
Piedimonte – samobójcza misja
Mobilne dowodzenie
Czego można się nauczyć od żołnierzy?
Wojna w świętym mieście, epilog
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Najmłodsi artyści Wojska Polskiego
Zawsze gotowi do pomocy
Barbara wzmocni polską obronę powietrzną
Podróż po AWACS-ie
Flota Bayraktarów w komplecie
Cień atomowej zagłady
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO