ORP „Mewa”: początek misji
Dziś rano niszczyciel min ORP „Mewa” opuścił port w Gdyni. Okręt rozpoczął misję w ramach Stałego Zespołu Sił Obrony Przeciwminowej NATO. Przez cztery miesiące jego załoga będzie brała udział w ćwiczeniach i operacjach bojowych na Bałtyku i Morzu Północnym. Ich celem będzie oczyszczanie wód ze starych min i niewybuchów.
Więcej o misji ORP „Mewa” czytaj na portalu polska-zbrojna.pl.
Fot. Marian Kluczyński
W rozpoznaniu liczy się każdy szczegół
Odzyskać kontrolę nad strategicznym obiektem
Jak na realnym polu walki
