moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
DSEI – przystanek obowiązkowy

Nie ma ucieczki od robotyzacji pola walki w każdej z domen operacyjnych. Armie na całym świecie zaczęły się poważnie przygotowywać do klasycznej, pełnowymiarowej wojny konwencjonalnej, a nie tylko do misji stabilizacyjnych i pokojowych. Firmy zbrojeniowe znacznie szybciej niż dotychczas wyciągają wnioski z konfliktów, które się toczą lub toczyły w ostatnim czasie. To najważniejsze refleksje z zakończonych niedawno londyńskich targów zbrojeniowych Defence and Security Equipment International. Druga co do wielkości impreza wystawiennicza w branży po raz kolejny udowodniła, że daje możliwość spojrzenia na problemy bezpieczeństwa i wyzwania modernizacji technicznej z właściwej perspektywy.

Fot. Krzysztof Wilewski
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO