moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Awanse i zmiany w logistyce DGW

4 stycznia 2013 roku, pełniący w tym dniu obowiązki dowódcy Garnizonu Warszawa płk Andrzej Śmietana, wręczył akty nominacyjne na kolejne stopnie wojskowe oficerom wyznaczonym na nowe stanowiska służbowe w pionie logistyki Dowództwa Garnizonu Warszawa.


Awans na stopień podpułkownika otrzymał mjr Jarosław Musiał w związku z powierzeniem mu funkcji starszego specjalisty w Oddziale Planowania. Wcześniej był w nim specjalistą . Na stanowisku tym zastąpił go kpt. Dariusz Guzikowski, awansowany dziś na stopień majora. Po dziesięciu latach wrócił do DGW mjr Grzegorz Węcławski, który z dniem 1 stycznia objął stanowisko służbowe szefa sekcji mundurowej. W uroczystości uczestniczyli: pomocnik dowódcy ds. ceremoniału wojskowego płk Mariusz Kubarek oraz żołnierze i pracownicy reprezentujący poszczególne piony organizacyjne DGW.

*****
Mjr mgr Grzegorz Węcławski jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Służb Kwatermistrzowskich w Poznaniu oraz studiów magisterskich w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Kwalifikacje zawodowe doskonalił w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie podczas studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie logistyczne. Zawodową służbę wojskową rozpoczął w 1993 roku w 10 Warszawskim Pułku Samochodowym, będąc m. in. szefem zaopatrzenia. Po czterech latach został starszym oficerem w Oddziale Zabezpieczenia nr 3. W latach 2001‒2004 był młodszym specjalistą w pionie logistyki DGW, a następnie szefem sekcji materiałowej w stołecznym pułku ochrony.

Źródło: Adam Stasiński

PZ

autor zdjęć: st. chor. Konrad Kaczmarz

dodaj komentarz

komentarze


Drony w szkołach
Udany start Peruna
Niebo pod osłoną
Nowe zasady dla kobiet w armii
Mundurowi z benefitami
Dzień wart stu lat
Najmłodszy żołnierz generała Andersa
Rosja usuwa polskie symbole z cmentarza w Katyniu
Wojsko na Horyzoncie
Debiut #wGotowości, czyli szlaki przetarte
Polska, Litwa – wspólna sprawa
Kapral Bartnik mistrzem świata
Aleksander Władysław Sosnkowski i jego niewiarygodne przypadki
Formoza – 50 lat morskich komandosów
The Darker, the Better
F-35 z Norwegii znowu w Polsce
Militarne Schengen
Cywile zaskoczyli żołnierzy
Nieoceniona siła edukacji
Nietypowy awans u terytorialsów. Pierwszy taki w kraju
„Horyzont” przeciw dywersji
Zełenski po raz trzeci w Białym Domu
Gdy ucichnie artyleria
Plan na WAM
Akademia Górniczo-Hutnicza w szeregach Cyber Legionu
Kontrakt na „Orkę” jeszcze w tym roku?
Pomorscy terytorialsi w Bośni i Hercegowinie
Warto być wGotowości
Sejm za Bezpiecznym Bałtykiem
Brytyjczycy na wschodniej straży
Szef MON-u z wizytą we Włoszech
Sukces Polaka w biegu z marines
Norweska broń będzie produkowana w Polsce
Wojsko Polskie stawia na bezzałogowce
GROM w obiektywie. Zobaczcie sami!
Borsuki zadomowiły się na poligonie
Polski „Wiking” dla Danii
Premier ogłasza podwyższony stopień alarmowy
Elementy Wisły testowane w USA
Rząd powołał pełnomocnika ds. SAFE
Żołnierze pomagają w akcji na torach
MSPO 2025 – serwis specjalny „Polski Zbrojnej”
Szwedzkie myśliwce dla Ukrainy
Szczyt europejskiej „Piątki” w Berlinie
W gotowości, czyli cywile na poligony
Wojskowe przepisy – pytania i odpowiedzi
Razem na ratunek
Wojska amerykańskie w Polsce pozostają
Dostawa Homarów-K
Krajowa produkcja amunicji
Marynarze podjęli wyzwanie
Ogień z Leopardów na Łotwie
Wojskowy bus do szczęścia
Pilica w linii
„Zamek” pozostał bezpieczny
Komplet medali wojskowych na ringu
Terytorialsi na wirtualnych polach walki
Celne oko, spokój i wytrzymałość – znamy najlepszych strzelców wyborowych wśród terytorialsów
Niepokonani koszykarze Czarnej Dywizji

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO