moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Wyróżnienia i pożegnanie w Zegrzu

W Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu wręczono żołnierzom i pracownikom wojska wyróżnienia za osiągnięcia w służbie i pracy, a także pożegnano tych, którzy odchodzą z jednostki.


Pani Wanda Wilga (samodzielny referent w sekcji personalnej) za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej została wyróżniona nagrodą pieniężną przez Ministra Obrony Narodowej, a starszy kapral Ewa Zyskowska, dowódca wozu dowodzenia batalionu zabezpieczenia, za wybitny dorobek zawodowy wyróżniona została przez komendanta wpisaniem zasług do Kroniki Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki.

Natomiast pożegnani zostali: starszy sierżant Jarosław Kozyra, plutonowy Seweryn Woźniak (obaj zakwalifikowali się do studium oficerskiego w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu), starszy szeregowy Artur Frąk (wyznaczony na stanowisko kierowca-zwiadowca w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych) oraz pracownicy wojska – panie Ewa Bartoszewicz i Wiesława Łukaszewska.

Komendant CSŁiI pułkownik Ireneusz Fura wręczył wyróżnienia i złożył wszystkim podziękowania. Podkreślił bardzo dobrą pracę pani Wilgi, która w zegrzyńskiej jednostce przepracowała 34 lata. Szczególne słowa uznania wyraził o starszej kapral Zyskowskiej. Dzięki jej osiągnięciom (I miejsce w  finale konkursu czytelniczego z Międzynarodowego Prawa Humanitarnego Konfliktów Zbrojnych dla podoficerów Wojsk Lądowych, I miejsce w Mistrzostwach CSŁiI w biegach przełajowych, V miejsce drużynowo w zawodach w Mistrzostwach Wojska Polskiego w pięcioboju wojskowym) i zaangażowaniu kreuje ona pozytywny wizerunek zegrzyńskiego Centrum.
Odchodzącym podoficerom pułkownik Fura pogratulował dostania się do studium oficerskiego i życzył im powodzenia.

Źródło: kpt. Krzysztof Baran/ CSŁiI

PZ

autor zdjęć: kpt. Krzysztof Baran

dodaj komentarz

komentarze


Mechanicy poznawali tajniki naprawy K2
Brak porozumienia ws. MiG-ów za technologie dronowe
Żołnierze na „Horyzoncie” do końca wakacji
Mistrzostwa klas mundurowych bez taryfy ulgowej
Kraków zaprosił weteranów
Pamiętamy o bohaterach powstań śląskich
Bez zmian w emeryturach
Marsz gąsienicowych kolumn
F-35 Changes Everything
Królestwo pojazdów
Innowacje dla bezpieczeństwa
Święto DGRSZ
Wsparcie ma znaczenie
Koło zamachowe gospodarki
Szósta wygrana żołnierzy w meczu z gwiazdami Gortata
Premier powołał nową wiceminister obrony
Równanie z „Iksem”
Ważne decyzje w Brukseli
NATO wzmacnia wschodnią flankę
Podchorążowie w dżungli
Nowa siła na północno-wschodniej flance NATO
Kajakarze i judocy w medalowej formie
Gen. Chmielewski objął dowodzenie cyberwojskami
Krok w stronę pokoju
Orka tuż, tuż
Na granicy stratosfery
„Strzała weterana” spaja środowisko
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
W oktagonie o Pas Ministra Obrony Narodowej
Bursztynowa Dywizjo, ognia!
Lotnicze święto w Lesznie
Prezydent z wizytą w Orzyszu
Na straży nieba
Sportowe jubileusze
Zbrodnicza farsa
Jak Ślązacy stali się panami własnego domu
Co Polska oferuje na Eurosatorach
Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi – jest zgoda prezydenta
Generał z cienia
Podróż w ciemność
USA i Iran z porozumieniem ws. pokoju w Zatoce
Pancerny Poznań
Trening działań połączonych
Wyższe diety i rozłąkowe dla żołnierzy
Zełenski traci Order Orła Białego?
Minister obrony RFN w Polsce
Transakcja „MiG-i za technologie” w zawieszeniu
Umowa na pociski do Patriotów
Czeskie śmigłowce w Polsce przeciw dronom
Pierwszy Kormoran pod flagą NATO
Śmierć w sercu Azji
Bezzałogowce zdobyły Paryż
Kolejny polski F-35 wykonał pierwszy lot
Baza amerykańska w Świętoszowie – pierwsza inwestycja gotowa
Polska szykuje się do produkcji Panter
Mundur, medale i duma
Apetyt Smoka rośnie
Holenderskie Patrioty zostaną dłużej w Jasionce
Stała baza wojsk USA w Polsce
Polski wkład w operację „Overlord”
AMW oferuje mieszkania

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO