moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Fabryka Broni na targach SHOT SHOW 2025

Fabryka Broni po raz kolejny bierze udział w jednych z największych targów branży strzeleckiej na świecie – SHOT SHOW 2025 w Las Vegas. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do prezentacji produktów oraz nawiązywania międzynarodowych kontaktów handlowych. Spółka liczy na duże zainteresowanie swoimi wyrobami, które już wcześniej zdobyły uznanie na rynku amerykańskim.

Wydarzenie, które po raz kolejny gości w Las Vegas, będzie trwało od 21 do 25 stycznia br. Fabryka Broni zaprezentuje swoje sprawdzone rozwiązania w zakresie broni cywilnej, w tym karabiny wyborowe. Oprócz tych konstrukcji, na stoisku Spółki będzie można zobaczyć także dobrze znane cenione przez użytkowników amerykańskich karabinki BERYL, jak również z rodziny MSBS GROT oraz pistolety VIS 100 M1.

- W tym roku zaprezentujemy na targach sprawdzone, innowacyjne rozwiązania, które w pełni odpowiadają na potrzeby współczesnych użytkowników broni. Nasza oferta obejmuje zarówno nowoczesne karabiny i karabinki, jak i pistolety, które już zdobyły popularność w Stanach Zjednoczonych - mówi Seweryn Figurski, Prezes Zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o.

 

Przedstawiciele Fabryki Broni, w tym amerykańscy dystrybutorzy radomskich konstrukcji - Arms of America - będą na miejscu, na stoisku numer 41031, gotowi do rozmów z potencjalnymi klientami oraz partnerami handlowymi, a także fanami broni palnej z całego świata. Targi SHOT SHOW są bowiem doskonałą okazją do podtrzymywania relacji z szeroko rozumianym środowiskiem strzeleckim. - Obecność na targach to szansa na umocnienie naszej pozycji na rynkach międzynarodowych i dalszy rozwój eksportu. Dzięki takim wydarzeniom możemy pokazać, jak Fabryka Broni odpowiada na potrzeby współczesnych użytkowników broni strzeleckiej, oferując rozwiązania dostosowane do różnych wymagań i oczekiwań – mówi Daniel Wilk, Członek Zarządu Fabryki Broni – Łucznik” – Radom sp. z o.o.

Fabryce Broni podczas targów SHOT SHOW 2025 towarzyszyć będzie - wchodząca także w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej firma MESKO S.A. - polski producent amunicji, która zaprezentuje swoje sprawdzone rozwiązania w zakresie amunicji strzeleckiej.

***
Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o. jest wiodącym producentem i dostawcą broni na rynki krajowe i zagraniczne, głównym producentem broni dla Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz na rynek cywilny i eksport. Fabryka Broni jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej (PGZ), lidera polskiego przemysłu i jednego
z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. W tym roku radomska firma świętuje 100-lecie działalności na rynku.

Żródło: Fabryka Broni – Łucznik” – Radom

red. PZ

autor zdjęć: Fabryka Broni – Łucznik” – Radom

dodaj komentarz

komentarze


Kosiniak-Kamysz: SAFE to szansa dla Polski
Engineer Kościuszko Saves America
Minister obrony: wojsko może na nas liczyć
Finał B żołnierza w short tracku
Multimedaliści górą
O krok bliżej do wdrożenia SAFE
Together on the Front Line and Beyond
Łyżwiarz żegna się z Forum di Milano
Wojsko wraca do Ełku
Kolejne nominacje w wojsku
Szef SKW odpowiada na rosyjskie oskarżenia
Gorąco wśród lodu
Wojsko zyska na inwestycjach w infrastrukturę w Małopolsce
Finlandia dla Sojuszu
Polski Piorun trafi do Bundeswehry?
Kierunek Rumunia
Fenomen podziemnej armii
„Chińczykiem” do jednostki nie wjedziesz
W Sejmie o zmianach w ASzWoj-u
Rubio: należymy do siebie
Vespa, czyli jak wykorzystać drony na polu walki
Gdy woda czy kredki są wyjątkowym prezentem
Rośnie pancerna pięść Sił Zbrojnych RP
Więcej pieniędzy dla żołnierzy na mieszkanie
Chwała bohaterom AK
Medal był na wyciągnięcie łyżwy
W Sejmie o abolicji dla Polaków walczących w Ukrainie
W Pałacu o SAFE i… bezpieczeństwie
Polak szefem jednego z dowództw NATO
„Wicher” rośnie w oczach
Arktyczne polowanie NATO
Ekstremalne zimowe nurkowanie
SAFE – zasady wykorzystania unijnych środków
Skromny początek wielkiej wojny
Wracają szkoły podchorążych rezerwy!
W NATO o inwestycjach w obronność
Medycy z wojska i cywila budują Legion
Cyberbezpieczeństwo w roli głównej
Arktyka pod lupą NATO
„wGotowości” idzie na rekord. Olbrzymie zainteresowanie
Kiedy marzenia stają się rzeczywistością
Partnerstwo dla artylerii
Szansa dla systemu bezpieczeństwa
Misja zdrowie trwa
Czarna Pantera i Twardy w Braniewie
ORP „Błyskawica” – ponad 2070 dni morskiego boju
Bez karnej rundy, ale tuż za czołową dziesiątką
Outside the Box
W biatlonie i łyżwiarstwie szybkim nie poszli w ślady Tomasiaka
Ustawa o SAFE uchwalona. Opozycja przeciw
W Karkonoszach szkolili się z technik górskich
Żołnierz z zarzutami gwałtu. Jest reakcja resortu
PGZ szykuje Baobaba na eksport
Oko na Bałtyk
„Bezpieczny Bałtyk” z podpisem prezydenta
Kmdr Stanisław Nahorski – bohater flotylli rzecznych i morskich
Chciałem być na pierwszej linii
Modernizacja indywidualnego wyposażenia żołnierzy trwa
Biegały i strzelały – walczyły do końca
Czarne Pantery na śniegu
Polska sprzeda broń na kontynent afrykański
Tusk: Ukraina nie może pozostać sama
Zielone światło dla konwoju

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO