moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

 
ZAPISZ SIĘ I TRENUJ Z WOJSKIEM

3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej otwiera nabór i zachęca do udziału w szkoleniu „Trenuj z wojskiem”. W sobotę 1 czerwca 2024 roku nad Jeziorem Tarnobrzeskim, żołnierze 3 PBOT przeprowadzą bezpłatne, jednodniowe szkolenie. Podczas 5. edycji projektu, będzie można nauczyć się podstaw posługiwania bronią, dowiedzieć się jak przetrwać w terenie czy udzielić pierwszej pomocy.

„Trenuj z wojskiem 5” to cykl sobotnich, otwartych szkoleń wojskowych dla każdego chętnego. W Tarnobrzegu, szkolenie poprowadzą żołnierze z 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. płk Łukasza Cieplińskiego ps. „Pług”.
Już teraz można się zapisać na ten dzień do podkarpackich terytorialsów, pod numerem telefonu: 602 632 112 e-mail: grazul0304@portal.ron.mil.pl

Na 8 godzinne, profesjonalne szkolenie można się zgłosić w każdej chwili i w dowolny sposób – wystarczy imię, nazwisko, wiek i kontakt. Nabór trwa do godz. 13.00 dnia poprzedzającego szkolenie. Jedynymi warunkami uczestnictwa są: wyłącznie polskie obywatelstwo, wiek od 18 do 65 lat oraz odpowiedni ubiór (długie lub sportowe buty, długie spodnie, kurtka/bluza, czapka, rękawiczki). Zapewniamy: szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetną, sobotnią rozrywkę i
przygodę z Wojskiem Polskim.

Nauczymy każdego posługiwać się bronią, zakładać maskę przeciwgazową, przekażemy podstawy przetrwania (SERE), będzie można postrzelać z broni ASG czy pokonać przeprawę wodną i wiele innych. To opcja dla wszystkich mieszkańców regionu, którzy chcą czuć się bardziej bezpiecznie i pewnie.

Zapraszamy do kontaktu i zgłoszeń. Gwarantujemy, że będzie warto i nie będzie nudno.

red. PZ

autor zdjęć: 3 PBOT

dodaj komentarz

komentarze


Dronowy kierunek przyszłości
Morska bryza w dwóch odsłonach
Przełomowe porozumienie
Mark Rutte: nasza jedność fundamentem pokoju!
Szkolenie pilotów F-35 nabiera tempa
Przełomowe zdolności artylerzystów
Integracja F-35 rozpoczęta
Kolejny incydent z udziałem rosyjskich myśliwców
Saperzy w akcji pod wodą
Szef MON-u uhonorował bohaterów AK
„Agat. Siła i ogień”. Album już w sprzedaży
Mosty (nie tylko) dla Abramsów
Więcej sojuszniczych wojsk w Polsce?
Vespa Battle Challenge
Prezydent RP o szczycie NATO
„Koalicja chętnych” szykuje kolejne działania
Pieta Michniowska
Rząd: cele na szczyt w Ankarze osiągnięte
Mundur i bokserskie rękawice
PIRX-1 na orbicie
Bramy armii
Podium dla kajakarza, pięcioboistki i sztangisty
Jak Ślązacy stali się panami własnego domu
„Selekcja”, czyli prawda o człowieku
Polski projekt, światowe znaczenie
Śmierć w sercu Azji
„Bezpieczny zachód” przedłużony
Podróż w ciemność
Ostatnia niedziela…
USA znów uderzyły w Iran
Wielki sukces podchorążych z AMW
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Holenderskie Patrioty zostaną dłużej w Jasionce
Wsparcie ma znaczenie
Lądowanie na fińskiej drodze, czyli Bieliki i F-16 na Ramstein Flag’26
Piętnasty polski F-35 w powietrzu
Połączeni na Bałtyku
Żołnierze na „Horyzoncie” do końca wakacji
Szerszeń z Sochaczewa
Gen wojownika
Wzorowa żołnierska postawa terytorialsa
Żywią i bronią
Face to Face
NATO zwiększy produkcję broni
Nowa koalicja dronowa
MON i MSZ o szczycie NATO
W drodze po oficerskie gwiazdki
Odznaka sprawności fizycznej po nowemu
Borsuki i roje dronów
Wojna hybrydowa trwa
Szczyt w Ankarze okiem eksperta
Wyższe diety i rozłąkowe dla żołnierzy
PKW Irak zostaje w Jordanii
Piksele prawdy w morzu fałszu
Pierwszy Kormoran pod flagą NATO
Ostatni lot „Pałera”
Polski bezzałogowiec zaprezentowany w Ankarze
Polski Gnom
Cyfrowa niedyskrecja
Powiększone mosty Daglezja-S trafią do saperów
Zbrodnicza farsa
Paczka z mundurem – pytania i odpowiedzi
Złoto-srebrne kajakarki, srebrni żeglarze
Powstał Komponent Obrony Pogranicza
Rosja testuje, Polska przechwytuje
Czeskie śmigłowce w Polsce przeciw dronom
Paliwowy krwiobieg NATO

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO