moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Weekend pełen emocji na Targach!

Kolejna edycja Euro Target Show odbędzie się w dniach od 22 do 24 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie to początek nowego sezonu spotkań dla wszystkich pasjonatów strzelectwa, survivalu, militariów oraz łowiectwa. To wydarzenie to coś znacznie więcej niż spotkanie uczestników eventu.
To pasja, to wiedza, to ogromne zaangażowanie w realizację hobby. Tak w skrócie można opisać zbliżające się trzydniowe spotkanie branż.

Zapowiada się bardzo profesjonalne wydarzenie, które nie tylko umili wolny czas, ale i wniesie ogrom merytoryki
w życie każdego, kto jednemu z czterech tematów poświęca swoją uwagę. O fachowości i profesjonalizmie wydarzenia świadczy także ilość i ranga zaangażowanych w nie instytucji: Jednostka Wojskowa Formoza, Lasy Państwowe, Polski Związek Łowiecki, Agencja Mienia Wojskowego, Partyzanci Lubelszczyzny, IPSC, Polski Związek Strzelectwa Sportowego, Polski Związek Biathlonu, Polski Związek Młodzieży Łowieckiej, Stowarzyszenie Polska Szkoła Survivalu, Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego.

Knifemakerzy, pokazy psów i degustacje dziczyzny

Uczestnicy Targów będą mieli okazję poznać najnowsze trendy z każdej dziedziny: militariów, łowiectwa, strzelectwa oraz survivalu. Ekspozycja to produkty zdecydowanie profesjonalne poczynając od optyki strzeleckiej, przez wyposażenie oraz akcesoria dla strzelnic, aż po broń i amunicję, wyposażenie taktyczne, pojazdy terenowe czy odzież
i obuwie. Oprócz topowych marek na Euro Target Show pojawi się także strefa knifemakerów. Szeroka oferta wystawców zostanie uzupełniona szeregiem atrakcji i rozbudowanym programem. Trening pokazowy psów szkolonych dla jednostek wojskowych, strefa pokazowa z wojskiem, warsztaty, strefa influencera, strefa gastronomiczna i degustacje kulinarne, koncerty oraz wiele innych. Wyczekiwanym punktem imprezy będą zawody strzeleckie IPSC AA,
z udziałem najlepszych w tej dyscyplinie i możliwością wygrania cennych nagród.

Elitarne jednostki specjalne

Niezwykle interesująco przedstawia się współpraca Euro Target Show z elitarną Jednostką Wojskową Formoza. Żołnierze pokażą swoje umiejętności, podzielą się z publicznością wiedzą oraz zdradzą kilka szczegółów z działań operacyjnych. Formoza przedstawi także warunki rekrutacji do jednostki.

Obecność na wydarzeniu potwierdził także były dowódca zespołu K9 w JW GROM Marcin LEWY Wyszyński, który zaprezentuje swoje umiejętności w pokazach psów obronnych.

Euro Target Show to gwarancja obecności najważniejszych z branży jak i osób medialnych, które będą dla zwiedzających sporą niespodzianką. Dopiszą także kluczowe media zajmujące się tematyką Targów. Organizatorzy przygotowują zróżnicowany program prelekcji poruszających najistotniejsze tematy z branży. Scena łowiecka, zajęcia praktyczne dla survivalowców czy pokazy militariów zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ale to panele dyskusyjne
z udziałem cenionych autorytetów i praktyków wzmocnią powagę i ważność tematyki.

EURO TARGET SHOW 2024
22-24 marca 2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie

Więcej informacji na stronie Euro Target Show: www.eurotargetshow.pl

red. PZ

autor zdjęć: Arch. mtp Grupa

dodaj komentarz

komentarze


Terytorialsi strzelali z nowych Grotów
Koniec niemieckiej misji powietrznego wsparcia
Borsuki wyszły w pole
Francuski most na Odrze
Jubileuszowa i rekordowa Setka Komandosa
Początek wielkiej historii
Zostać pilotem Apache’a
Psiakrew, harmata!
MON pomoże uczcić ofiary UPA
W Sejmie o wyższym szkolnictwie wojskowym
Świąteczne dowody wdzięczności i pamięci
Piekło „Pługa”
Czas nadziei, czas pokoju
Polsko-estoński sojusz
ASzWoj zaprasza na dzień otwarty
Wojna z Iranem: eskalacja bez przełomu
Taktyka „stopniowego oślepiania”
Sejm uchwalił ustawę o SAFE
Fabryka pocisków ziemia–powietrze
Artylerzyści z Węgorzewa w natarciu
Polsko-szwajcarska współpraca obronna
NATO coraz silniejsze
Pasja i fart
Więcej pieniędzy dla żołnierzy na mieszkanie
Szkoła pilotów FPV
Wypadek w PKW UNIFIL
Historyczny triumf terytorialsa
Stalinowski wyrok śmierci na tysiącach Polaków
Marynarze po raz trzeci z rzędu najlepsi w wieloboju żołnierskim
A może studia na WAT?
Wyróżnienia za sportowe sukcesy
Polski sukces w Duńskim Marszu
Nie udostępniamy nieba do ataków na Rosję
Praktyki w AMW, czyli morska sztafeta
Kompetencje warte ponad milion dolarów
Donald Trump: Jesteśmy bardzo blisko
Debata o bezpieczeństwie
Sztuka spadania
Buty żołnierzy po nowemu
Syndrom Karbali
Polska buduje przewagę w kosmosie
Senat przyjął ustawę o SAFE głosami koalicji
Program „Narew” się rozkręca
Trwa ewakuacja Polaków z Bliskiego Wschodu
„Ślązak” w warsztacie
Pierwsze K9 w Braniewie
Daglezja bez tajemnic
Prototyp E-7 dla USAF
Testy autonomicznego Black Hawka
Podwójny emeryt, jedno świadczenie
Gen. Rozwadowski – wizjoner i zwycięzca wymazany z pamięci
Wojskowi judocy, zapaśnicy i taekwondzistka pokazali klasę
Ratunek na szczycie
Fińska armia luzuje rygory
Nie tylko błękitne berety
Ćwiczą, aby bronić granicy
Patrol z Syriusza
Szef MON-u: polskie Patrioty nie trafią na Bliski Wschód
PSL: niech NBP przekaże zysk na obronność
PKW Irak ewakuowany
Lasery dla polskiego wojska
Od złota do brązu, czyli lekkoatleci na medal
Ustawa o SAFE uchwalona. Opozycja przeciw
Zginęli, bo walczyli o wolną Polskę
Akcja młodego terytorialsa

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO