moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Dnia Weterana

W Kielcach trwają centralne obchody Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa. Główna część obchodów odbywa się na placu Wolności, gdzie znajduje się również stoisko „Polski Zbrojnej”. Możecie otrzymać na nim okolicznościowy magazyn „Kurier Weterana”. Czekamy na Was w godzinach 10-19.

W obchodach Dnia Weterana uczestniczymy od samego początku. Z okazji święta, co roku przygotowujemy specjalny dodatek p.t. „Kurier Weterana”, magazyn przybliżający tematykę udziału w misjach poza granicami Polski. Także w tym roku będziecie mogli otrzymać swój egzemplarz, odwiedzając nasze stoisko.

„Kurier Weterana” jest dostępny w wersji elektronicznej oraz został dołączony do majowego numeru „Polski Zbrojnej”. Na łamach naszego miesięcznika możecie znaleźć materiały o leczeniu i diagnozowaniu traumatycznego urazu mózgu oraz innych przypadłościach trapiących weteranów powracających z misji. To, jak i poprzednie wydania obu magazynów, będą dostępne na naszym stoisku. Będziecie mogli zapoznać się także z naszym najnowszym tytułem, kwartalnikiem historycznym „Polska Zbrojna. Historia”.

Ponadto przygotowaliśmy trochę firmowym gadżetów oraz konkurs wiedzy historycznej. Dla każdego uczestnika przewidzieliśmy nagrodę, a dla najlepszych prenumeratę naszych tytułów – „Polski Zbrojnej” oraz „Polska Zbrojna. Historia”. Mała podpowiedź – zapoznajcie się z naszym cyklem „Drogi do niepodległości”.

Pozostając w temacie setnej rocznicy odzyskania niepodległości, na stoisku zaprezentujemy autorską efektowną grafikę jubileuszową. Zapraszamy do robienia zdjęć na tle grafiki. Wypatrujcie czerwonych namiotów na placu Wolności, w godzinach 10-19.

PZ

autor zdjęć: PZ

dodaj komentarz

komentarze


A może studia na WAT?
Senat przyjął ustawę o SAFE głosami koalicji
Podwójny emeryt, jedno świadczenie
Ratunek na szczycie
Chłód Bałtyku
Nie tylko błękitne berety
Gen. broni Piotr Błazeusz na nowym stanowisku
„Ślązak” w warsztacie
Jubileuszowa i rekordowa Setka Komandosa
Psiakrew, harmata!
Debata o bezpieczeństwie
Koniec niemieckiej misji powietrznego wsparcia
NATO coraz silniejsze
Stalinowski wyrok śmierci na tysiącach Polaków
Fińska armia luzuje rygory
Polski sukces w Duńskim Marszu
Marynarze po raz trzeci z rzędu najlepsi w wieloboju żołnierskim
Świąteczne dowody wdzięczności i pamięci
Daglezja bez tajemnic
Wyróżnienia za sportowe sukcesy
Wojskowe roboty prosto z Polski
Nie udostępniamy nieba do ataków na Rosję
Ćwiczą, aby bronić granicy
Zostać pilotem Apache’a
Więcej pieniędzy dla żołnierzy na mieszkanie
Akcja młodego terytorialsa
W Sejmie o wyższym szkolnictwie wojskowym
Od złota do brązu, czyli lekkoatleci na medal
Bliski Wschód: wojna bez wyjścia, stawka rośnie
Kolarskie gwiazdy na legendarnym okręcie
Pasja i fart
Taktyka „stopniowego oślepiania”
Muzeum na fali
Rezerwa na nowo
Wypadek w PKW UNIFIL
Borsuki wyszły w pole
Ustawa o SAFE uchwalona. Opozycja przeciw
Czas nadziei, czas pokoju
Szef MON-u: polskie Patrioty nie trafią na Bliski Wschód
Lasery dla polskiego wojska
Historyczny triumf terytorialsa
Polsko-szwajcarska współpraca obronna
Praktyki w AMW, czyli morska sztafeta
Pierwsze K9 w Braniewie
Program „Narew” się rozkręca
Donald Trump: Jesteśmy bardzo blisko
Prototyp E-7 dla USAF
PSL: niech NBP przekaże zysk na obronność
Kosmiczne bezpieczeństwo
Testy autonomicznego Black Hawka
Terytorialsi strzelali z nowych Grotów
Początek wielkiej historii
Gen. Rozwadowski – wizjoner i zwycięzca wymazany z pamięci
Wojskowi judocy, zapaśnicy i taekwondzistka pokazali klasę
Buty żołnierzy po nowemu
Piekło „Pługa”
Sztuka spadania
Wojskowe Targi Służby i Pracy wkrótce w całej Polsce
Sejm uchwalił ustawę o SAFE
Syndrom Karbali

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO