moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Chwili wytchnienia od kłopotów

Przed nami święta wielkanocne. W świątecznej atmosferze znajdujemy chwilę wytchnienia od kłopotów dnia codziennego, a także refleksji nad przyszłością – pisze gen. Mieczysław Gocuł, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.

To czas odrodzenia, pojednania i nadziei. Jest to również szczególna okazja do okazania bliskim rodzinnego ciepła, szacunku i życzliwości.

W tym wyjątkowym nastroju myślimy o żołnierzach realizujących zadania poza granicami Polski, służąc pokojowi i bezpieczeństwu. Oby ta Wielkanoc była spokojna i bezpieczna.

Serdeczne życzenia przekazuję żołnierzom w kraju. Życzę dobrego zdrowia, nowych osiągnięć zawodowych oraz odporności na trudy służby wojskowej. Wszystkim, których Wielkanoc zastanie na wartach oraz posterunkach w jednostkach i garnizonach, życzę spokojnej służby. Pozdrawiam Rodziny i bliskich żołnierzy. Przesyłam najlepsze życzenia zdrowia, rodzinnej harmonii oraz wszelkiej pomyślności.

Pracownikom wojska wspierającym sumienną pracą nasze wysiłki, życzę pogody ducha, zadowolenia oraz wytchnienia od trosk codzienności.

Pragnę pozdrowić również naszych starszych kolegów, weteranów, kombatantów i żołnierzy rezerwy. Życzę satysfakcji płynącej z godnie wypełnionego obowiązku wobec Ojczyzny. Składam życzenia zdrowia, pogodnego nastroju oraz nieustającej aktywności.

Z okazji świąt wielkanocnych życzę wszystkim Państwu szczęścia, spokoju, a także energii niezbędnej do dalszej pracy i służby.

gen. Mieczysław Gocuł
szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego

dodaj komentarz

komentarze


Abordaż z polskim wsparciem
Żołnierze na „Horyzoncie” do końca wakacji
Jak reagować w kryzysie?
Milowy krok PGZ-etu i „Nitro-Chemu”
Model 44. Batalion przyszłości już na poligonie
Szer. Karbownik mistrzynią świata juniorów
Kolejne przechwycenie rosyjskiego samolotu
Spadochronowy triumf
Paczka z mundurem – pytania i odpowiedzi
Służby badają miejsce upadku pocisku
Laserowa broń na drony powstaje na WAT
Olimpijska pływaczka trenowała jak wojskowy pilot
MON i MSZ o szczycie NATO
MON informuje o formowaniu 8 DPAK
Paliwowy krwiobieg NATO
Kajakiem na światowe podium
Warszawa oddała hołd bohaterom powstania
W hołdzie powstańcom warszawskim
Baobaby dla 18 Pułku Saperów
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Walka, entuzjazm i nadzieja
Skok w przyszłość, powrót do przeszłości
Powstańcy są naszymi bohaterami
Salto mortale komandosa
Rakietowcy na Hawajach
Czeskie śmigłowce w Polsce przeciw dronom
Z ORP „Błyskawica” na trasę Tour de Pologne
Medale żołnierzy w kajakarstwie i spadochroniarstwie
Trudne początki polskich bombowców
Wsparcie ma znaczenie
Kolejny Husarz w powietrzu. Tym razem we Włoszech
Odnaleziono „Roja”
18 Stołeczna BOT z własnym sztandarem
Żołnierze PKW Rumunia ćwiczyli w Bułgarii
Jak obronić się przed dronami?
Wojsko przerzuca strażaków do Hiszpanii
Pierwszy Kormoran pod flagą NATO
„Koalicja chętnych” szykuje kolejne działania
W Sejmie o rosyjskim pocisku
NATO ćwiczy na Morzu Czarnym
„Agat. Siła i ogień”. Album już w sprzedaży
„Albatros” dozbrojony
Więcej sojuszniczych wojsk w Polsce?
Triumf wojskowych lekkoatletów
Zmiana warty na granicy
Jelcze z Raciborza
Niezidentyfikowany obiekt spadł koło Lublina
Polska gotowa zarządzać rurociągami NATO
W wojsku nie wszystkie butelki z kaucją?
Rekordowe zainteresowanie kursem „Sondy”
Szczyt w Ankarze okiem eksperta
PKW Irak zostaje w Jordanii
Azjatycka szansa
Mark Rutte: nasza jedność fundamentem pokoju!
Rywalizacja o indeks WAT-u
Czworo medalistów mistrzostw Europy w żołnierskich mundurach
Godzina „W” – sierpniowa rapsodia
Kolejny rosyjski samolot przechwycony nad Bałtykiem
Z prądem i pod prąd
Produkcja pocisków do Patriotów w Polsce i Ukrainie?

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO