moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Srebrne medale siatkarzy AON

Na obiektach sportowych AON w dniach 18 i 19 lutego odbyły się mistrzostwa Garnizonu Warszawa w piłce siatkowej. Do zawodów zgłosiło się 12 drużyn reprezentujących jednostki i instytucje MON rozlokowane w stołecznym garnizonie.

Po 2 dniach zmagań sportowych, rozegraniu ponad 20 meczów stojących na wysokim poziomie sportowym, wyłoniono zwycięzców. Zostali  nimi siatkarze WAT pokonując po zaciętym meczu reprezentację AON. Nasi siatkarze zostali więc wicemistrzami Garnizonu powtarzając sukces z ubiegłego roku.  Na najniższym stopniu podium stanęli siatkarze 1 Bazy Lotnictwa Transportowego.

Wszystkie drużyny zostały udekorowane pucharami sportowymi, a trzy najlepsze – medalami. Uroczystego podsumowania mistrzostw oraz wręczenia trofeów sportowych dokonał prorektor ds. dydaktycznych prof. dr hab. Paweł Cieślar  oraz szef Szkolenia Dowództwa Garnizonu Warszawa płk dypl. Krzysztof Kseń.

– Wręczając medale czułem się jak na olimpiadzie. Ten wyjątkowy czas bardzo się udziela – powiedział prof. Cieślar. – Gratuluję wszystkim zawodnikom i dziękuję za czas służby, poświęcony na zawody, podczas gdy gdzieś tam rośnie lista zadań. Dziękuję także Dowództwu Garnizonu Warszawa za organizację wydarzenia, a Studium Wychowania Fizycznego i Sportu za tak sprawną jego obsługę  – dodał.

Szef Szkolenia DGW przyłączył się do gratulacji i słów wdzięczności: – Dziękuję za umożliwienie organizacji przedsięwzięcia, życzliwe podejście i udostępnienie pięknych obiektów AON – podkreślił płk Kseń.

Reprezentacja AON wystąpiła w składzie: płk Marek Sołoducha, płk Jarosław Jaworski, kmdr Waldemar Kustra, ppłk Jacek Gielata, ppłk Waldemar Kawka, ppłk Tadeusz Winiarski, ppłk Adam Matyja, kmdr ppor. Łukasz Olszowy, mjr Piotr Niewęgłowski, mgr Krzysztof Wójcik. Trener reprezentacji AON:  ppłk Adam Matyja.

Tekst: AON

red. PZ

autor zdjęć: AON

dodaj komentarz

komentarze


Bliski Wschód: wojna bez wyjścia, stawka rośnie
Sejm uchwalił ustawę o SAFE
F-16 na straży
Zanim pojadą na wojnę
Apache w polskich rękach
Kosmiczne bezpieczeństwo
Zabójczy team nad Anglią
Wzmocnienie polskiej tarczy powietrznej
„Końca cywilizacji” w Iranie na razie nie będzie
Koniec niemieckiej misji powietrznego wsparcia
Debata o bezpieczeństwie
Wyróżnienia za sportowe sukcesy
Krew, która łączy
Morska ścieżka kariery
Absolwenci do wojska. Nabór trwa
Gen. broni Piotr Błazeusz na nowym stanowisku
Większe możliwości Nitro-Chemu
Marynarze po raz trzeci z rzędu najlepsi w wieloboju żołnierskim
Widok z kosmosu
Pasja i fart
Więcej pieniędzy dla żołnierzy na mieszkanie
Fińska armia luzuje rygory
Polsko-szwajcarska współpraca obronna
Przyszłość polskich Czarnych Panter
Podwójny emeryt, jedno świadczenie
Pomnik gen. Rozwadowskiego stanie przed Sztabem Generalnym
NATO i USA o Iranie
Pierwsze loty
Morski lis na polowaniu
Trening w tunelu aerodynamicznym
Psiakrew, harmata!
Wypadek w PKW UNIFIL
Adaptacja i realizm
Terytorialsi zdobyli amerykańskie ostrogi
Our Only One
Pytania o „chińczyki” w jednostkach
Śmiercionośna Jarzębina
Jubileuszowa i rekordowa Setka Komandosa
Zbrodnia i kłamstwo
Jelcz coraz silniejszy
Ustawa o SAFE uchwalona. Opozycja przeciw
Początek wielkiej historii
Wojskowe roboty prosto z Polski
Rosomaki na lądzie i morzu
Donald Trump: Jesteśmy bardzo blisko
Lotnicy NATO kontra drużyna Gortata
Marynarz w koreańskim tyglu
Studia dla żandarmów
Grzmoty zamiast Goździków
Głos żołnierzy ma znaczenie
Syndrom Karbali
View from Outer Space
Szkoła w mundurze
Zginęli, bo pełnili służbę dla Polski
Nie udostępniamy nieba do ataków na Rosję
W Sejmie o wyższym szkolnictwie wojskowym
Pierwszy dom dla Husarzy gotowy
Polska i Norwegia zacieśniają współpracę
Pamięci ofiar zbrodni katyńskiej
Polski sukces w Duńskim Marszu
Kolarskie gwiazdy na legendarnym okręcie
Senat przyjął ustawę o SAFE głosami koalicji
W hołdzie ofiarom NKWD
Zbrodnia bez kary
WAM wraca do Łodzi

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO