Przywódcy NATO oddali hołd żołnierzom służącym na rzecz bezpieczeństwa
Od oddania hołdu poległym żołnierzom oraz wszystkim tym, którzy obecnie pełnią służbę, rozpoczęły się obrady szczytu NATO w Warszawie. – Chcę wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy służą pod sztandarem Sojuszu. Narażacie życie, abyśmy mogli żyć bezpiecznie. Podziwiamy waszą odwagę – powiedział Jens Stoltenberg, sekretarz generalny NATO.
Film: Materiały NATO
Buzdygany 2025 wręczone
Dowódca eskadry F-35 o sile Husarzy
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień

