moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Ćwiczenia Solina 11

Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych zorganizował we wrześniu 2011 r. w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych ćwiczenie dla swoich podległych jednostek. Dotychczas ćwiczenia z jednostkami logistycznymi i administracji wojskowej prowadzone były przez okręgi wojskowe. Teraz zadanie to przejął Inspektorat Wsparcia SZ.

Przez kilka dni ponad 1000 żołnierzy z jednostek 10 Brygady Logistycznej z Opola, 1 Batalionu Drogowo-Mostowego z Dęblina, 3 i 4 Batalionu Inżynieryjnego z Niska i Głogowa, Batalionu Dowodzenia IWspSZ z Bydgoszczy, 4 Regionalnej Bazy Logistycznej z Wrocławia oraz Wojewódzkich Sztabów Wojskowych we Wrocławiu, Zielonej Górze i Opolu uczestniczy w ćwiczeniu pod kryptonimem SOLINA 11.

Źródło: Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO