moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Poświęcacie dla Ojczyzny to, co najcenniejsze

Życzę Wam, aby każdy dzień służby przynosił Wam satysfakcję, aby dowódcy widzieli w Was żołnierzy, którzy kochają wojsko i starają się jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Życzę Wam także, aby Wasze rodziny, które na co dzień odczuwają to, że żołnierska służba to nie praca na 8 godzin, ale ciągła rozłąka i wyjazdy, wspierały Was i aby rozumiały to, że postanowiliście poświęcić ojczyźnie to, co najcenniejsze – swoje życie i karierę zawodową – mówi Tomasz Siemoniak, minister obrony Narodowej.

Film: Mateusz Płoski, Seweryn Sołtys / polska-zbrojna.pl
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO