Żandarmi i policjanci szkolili się we Francji
340 żandarmów i policjantów z 32 państw ćwiczyło procedury zwalczania przestępczości, a także wykrywania zbrodni wojennych we francuskim Saint Astier. O szkoleniu opowiada jego dowódca, ppłk Tomasz Szoplik.
Natowskie manewry na Bałtyku
Oswoić „latający komputer”
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień

