Agencja Uzbrojenia na zakupach. Kieleckie targi to dopiero początek
Kontrakty na dostawy Grotów, kontenerów dla myśliwców F-35, radarów pasywnej lokacji … – Teraz zawarliśmy osiem umów, ale w przyszłym tygodniu podpiszemy kolejne, równie ważne – zapowiada gen. bryg. Artur Kuptel, szef Agencji Uzbrojenia. Generał mówi „Polsce Zbrojnej” m.in. o wyposażeniu spolonizowanej wersji czołgu K2 i na jakim etapie jest realizacja programu Orka.
Realizacja: Magdalena Miernicka, Paweł Sobkowicz, Aleksander Kruk
Dowódca eskadry F-35 o sile Husarzy
Buzdygany 2025 wręczone
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień

