Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego
Gdy 25 lat temu na maszt przed siedzibą NATO w Brukseli podnoszono polską flagę, ostatecznie zamknął się smutny czas dziesięcioleci zależności od sąsiedniego kraju – mówi wicepremier i minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz w swoim wystąpieniu z okazji zbliżającej się rocznicy przystąpienia Polski do Sojuszu Północnoatlantyckiego.
Film: MON
Natowskie manewry na Bałtyku
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień

