Wyróżnienia dla żołnierzy chroniących wschodnią granicę RP
Wzmacniamy Wojsko Polskie, wzmacniamy granicę. Zrobimy wszystko, aby nie doszło do realizacji planu nakreślonego na Kremlu, czyli odbudowy imperium rosyjskiego – mówił dziś minister obrony Mariusz Błaszczak w Narewce, nieopodal granicy z Białorusią. Szef MON-u uhonorował żołnierzy, którzy wraz ze Strażą Graniczną zapewniają bezpieczeństwo na pograniczu polsko-białoruskim.
Film: Małgorzata Schwarzgruber, Konrad Zygmunt / Zbrojna TV
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Dowódca eskadry F-35 o sile Husarzy
Buzdygany 2025 wręczone

