moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Trekking w hołdzie zdobywcom Monte Cassino

Już po raz drugi obchody rocznicy zwycięstwa 2 Korpusu Polskiego w bitwie o Monte Cassino miały wyjątkowy przebieg. Prawie 300 osób zdecydowało się pokonać tę samą drogę, którą w maju 1944 roku przeszli w boju żołnierze gen. Władysława Andersa. Opracowanie szlaku historycznego na słynne wzgórze to inicjatywa Wojskowego Instytutu Wydawniczego, wydawcy „Polski Zbrojnej”.

Film: Dominika Celińska, Anna Dąbrowska, płk Paweł Lachowski, Maciej Bąkowski, Paweł Sobkowicz, Konrad Zygmunt/ Zbrojna TV
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO