HIMARS-y w Polsce
Polskie siły zbrojne zostały wzmocnione HIMARS-ami. Pierwsze pięć wyrzutni jest już w Warszawie, wkrótce zostaną przetransportowane na wschód kraju, do 16 Dywizji Zmechanizowanej. – Wojsko zyska dużą siłę rażenia, a artyleria zostanie wzmocniona – zapewniał wicepremier Mariusz Błaszczak.
Film: Przemysław Boryczka / ZbrojnaTV
Dowódca eskadry F-35 o sile Husarzy
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Powitanie F-35 z Polską

