moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Kawalerzyści sprawdzili się w ćwiczeniach „Bóbr ‘22”

360 kilometrów przez lasy, pola i bezdroża. Do tego sforsowanie szerokiej na 100 metrów rzeki Odry. Z takim wyzwaniem musieli się zmierzyć żołnierze 10 Brygady Kawalerii Pancernej podczas ćwiczeń „Bóbr ‘22”. W całym przedsięwzięciu pierwszoplanową rolę odegrały czołgi Leopard 2PL i bojowe wozy piechoty, a w zorganizowaniu przeprawy pomogli żołnierze z 5 Kresowego Batalionu Saperów. Towarzyszyliśmy im z kamerą.

Film: Bogusław Politowski / ZbrojnaTV

 
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO