moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Niepodległość nie tylko od święta

Dla tysięcy żołnierzy, którzy codziennie pełnią swą służbę, „niepodległość” nie jest hasłem przywoływanym od czasu do czasu. Dla Wojska Polskiego „niepodległość” to zadanie. To rozkaz, który musi być wykonany. Podziękujmy im za ich ofiarną i wierną służbę, szczególnie w dniu Narodowego Święta Niepodległości.

Fot. sierż. Aleksander Perz, Piotr Łysakowski, MW, Daniel Dmitriew, st. szer. Mateusz Burda, DWOT, DGW, ŻW, st. chor. sztab. mar. Piotr Leoniak, st. szer. spec. Patryk Szymaniec, sierż. Tomasz Borsuk, D. Kalinowski, 15 BZ, 17 BZ, S. Brzezina, kpr. Sławomir Kozioł
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO