Silna Biało-Czerwona
Defilada wojskowa ulicami Warszawy przez wiele lat była stałym punktem obchodów Święta Wojska Polskiego. Po kilku latach przerwy spowodowanej przez pandemię ta piękna tradycja wróciła. I to jak! Można było zobaczyć wszystko to, co Wojsko Polskie ma najlepszego, jeżeli chodzi o sprzęt i uzbrojenie.
Fot. Michał Niwicz
Strzeleckie pożegnanie z Goździkami
Ogniowy debiut polskich AH-64D
W rozpoznaniu liczy się każdy szczegół
