moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Pod okiem instruktorów z NATO

Prawie 500 osób wzięło udział w specjalnej edycji „Trenuj z wojskiem”. Z okazji rocznicy przystąpienia Polski do Sojuszu Północnoatlantyckiego armia zaprosiła mieszkańców na trening z NATO. Zajęcia prowadzili więc nie tylko polscy żołnierze, lecz także amerykańscy, brytyjscy, chorwaccy i rumuńscy. Można było poznać zasady posługiwania się bronią, walki wręcz, przetrwania w trudnym terenie czy pomocy medycznej. Z żołnierzami i uczestnikami szkolenia w 1 Warszawskiej Brygadzie Pancernej spotkali się premier Mateusz Morawiecki oraz wicepremier i minister obrony Mariusz Błaszczak.

Fot. Michał Niwicz
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO