moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
#Puma22 w obiektywie

Do przeciwnika strzelały polskie Leopardy, czeskie T-72M4 i brytyjskie Challengery. W walce sprawdziły się także armatohaubice Krab, moździerze Rak, przeciwlotnicze Pioruny, przeciwpancerne pociski Spike. W największym w tym roku ćwiczeniu państw Grupy Wyszehradzkiej „Puma ’22” wzięło udział ponad 1700 żołnierzy z sześciu państw NATO oraz 300 jednostek sprzętu wojskowego. Gospodarzem ćwiczeń w Nowej Dębie była 18 Dywizja Zmechanizowana. Taka była #Puma22!

Fot. plut. Aleksander Perz / 18 DZ, st. szer. Sławomir Kozioł / 18 DZ
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO