Rakiety w celu
Pododdziały rozpoznania wykryły cel. Na stanowiskach ogniowych pojawiły się wyrzutnie RM-70. Żołnierze mają zaledwie dwie minuty na odpalenie pakietu pocisków rakietowych i wycofanie się. Jeśli przekroczą ten czas, przeciwnik najpewniej zdoła wyprowadzić skuteczną odpowiedź ogniową. Tak na poligonie w Świętoszowie ćwiczyli żołnierze 23 Śląskiego Pułku Artylerii.
Fot. mjr Remigiusz Kwieciński, st. szer. Waldemar Bagłaj
„Bursztynowy Obrońca ‘26”: trening działań połączonych
Powitanie F-35 z Polską
Specjalsi z JWK na szkoleniu dronowym
