moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
NATO, rogatywki i bomby

W Bydgoszczy gospodarzem wojskowego pikniku z okazji 20-lecia Polski w NATO była 1 Brygada Logistyczna. Podobnie jak w kilkunastu miastach w Polsce, mieszkańcy i turyści mogli zobaczyć uzbrojenie żołnierzy oraz sprzęt inżynieryjny logistyków. Swoje produkty prezentowały też firmy zbrojeniowe. Tak zwane inteligentne miny przeciwpancerne pokazała spółka „BELMA”, Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 przywiozły różnego typu drony, a Nitrochem – bomby. Bydgoszczanie mimo niekorzystnej pogody – chwilami padał silny deszcz – dość licznie pojawili się na pikniku. O dobrą atmosferę zadbała m.in. uzdolniona muzycznie młodzież z miejscowego VII LO, a także zespoły „Salutki”, „Rogatywki”, „Vigor” oraz „Błękitne Berety”.

Fot. Krzysztof Wilewski
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO