moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Kraków świętował rodzinnie

W koszarach 6 Batalionu Logistycznego 6 Brygady Powietrznodesantowej pojawiło się dziś wyjątkowo dużo wojskowego sprzętu. Na pikniku z okazji 20. lat Polski w NATO zaprezentowały się bowiem wszystkie jednostki Garnizonu Kraków. Goście mogą m.in. zajrzeć do Humvee, zwiedzić salę tradycji 6 Brygady, spróbować wojskowej grochówki i posłuchać przebojów Amatorskiego Zespołu Estradowego „Czasza”. Żołnierze pomyśleli także o najmłodszych. Do przejażdżki quadem ustawiła się kolejka nastolatków, dzieci mogą też wejść do śmigłowca i samolotu, w którym szkolenia spadochronowe odbywają żołnierze. Największą popularnością u najmłodszych gości cieszy się łódź Sportis – za jej sterami chce zasiąść niemal każdy.

Fot. Jacek Szustakowski




Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO