moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Tłumy na pikniku w Lublinie

Batalion Dowodzenia Wielonarodowej Brygady gości dziś mieszkańców Lublina i turystów. Wszyscy przyszli na wojskowy piknik, by świętować 20. rocznicę wstąpienia Polski do NATO. Atrakcji nie zabrakło. Żołnierze przywieźli broń osobistą, przeciwlotniczą i pancerną, można też obejrzeć np. wozy dowodzenia i łączności. Grupy rekonstruktorów przygotowały pokazy wydarzeń historycznych, są także konkursy i zabawy dla dzieci. Gościnnie w pikniku biorą udział także żołnierze z 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina. Rosomaki, którymi dotarli do Lublina, wzbudziły ogromne zainteresowanie zwiedzających. Z wojskiem na pikniku świętują dziś także inne służby mundurowe, m.in. policja, straż pożarna, czy straż graniczna. 

Fot. Piotr Raszewski
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO