moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Wrocławianie u saperów i chemików

Transportery rozpoznania inżynieryjnego, pojazdy Humvee, symulator strzelań czy trał samobieżny Bożena – to tylko część wystawy, którą z okazji 20-lecia Polski w NATO przygotowali żołnierze jednostek Garnizonu Wrocław. Wojskowy piknik zorganizowano na terenie Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych. Największe zainteresowanie zwiedzających wzbudziły roboty inżynieryjne, ale nie brakuje też występów artystycznych – Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych czy zespołów działających przy wojskowych klubach. Żołnierze zadbali też o zdrowie gości pikniku – przy stoisku 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką każdy może bezpłatnie poddać się badaniom krwi.

Fot. Bogusław Politowski
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO