moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Piknik NATO w Szczecinie

Nawet ulewny deszcz i wiatr nie zniechęcił mieszkańców miasta do odwiedzin na wojskowej strzelnicy. Żołnierze z 12 Brygady Zmechanizowanej zorganizowali tam piknik z okazji 20-lecia Polski w NATO. Można z bliska zobaczyć KTO Rosomak, armatohaubicę Dana, bojowe wozy piechoty czy sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na symulatorze Śnieżnik. Przy okazji – także wspomóc potrzebujących, oddając krew.

Na wszystkich gości czeka żołnierska grochówka, kucharze z Błękitnej Brygady przygotowali aż 700 litrów! Zapraszamy!

Fot.: Marcin Górka
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO