Odsłonięcie pomnika ofiar katastrofy w Smoleńsku
Monument upamiętniający 96 osób, które zginęły osiem lat temu w katastrofie samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem, został odsłonięty dziś na placu Piłsudskiego w Warszawie. – Wierzę, że ten obelisk już niedługo stanie się świętym miejscem wszystkich Polaków, ponieważ jest symbolem naszej wspólnoty – mówił podczas uroczystości prezydent Andrzej Duda.
Fot. por. Robert Suchy / CO MON
Specjalsi z JWK na szkoleniu dronowym
Jak na realnym polu walki
W rozpoznaniu liczy się każdy szczegół
