Terytorialsi na #Dragon17
340 żołnierzy z 6 Brygady Powietrznodesantowej wylądowało dziś na lotnisku w Szymanach. Na miejscu czekali na nich żołnierze wojsk obrony terytorialnej. Ich zadaniem było przygotowanie miejsca desantu i wprowadzenie spadochroniarzy do walki. Był to kolejny epizod ćwiczeń „Dragon ’17” – największych tegorocznych manewrów wojskowych w Polsce.
Fot.: WOT
Terytorialsi i gwardziści z USA odpierają atak
Powitanie F-35 z Polską
Specjalsi z JWK na szkoleniu dronowym
