Przeprawa dla Rosomaków
Podczas „Anakondy-16” wielonarodowy batalion inżynieryjny zbudował już dwa mosty amfibijne przez Wisłę, tym razem brzegi rzeki „spięto” zestawami pontonowymi IRB. Saperom z USA, Holandii i Niemiec postawienie w Chełmnie przeprawy o długości około 350 metrów zajęło niecałe dwie godziny. Jej solidność sprawdziły polskie Rosomaki.
Więcej o budowie przeprawy dla Rosomaków czytaj na portalu polska-zbrojna.pl.
Fot. Krzysztof Wilewski
Powitanie F-35 z Polską
Pancerniacy sforsowali jezioro Kępno
Terytorialsi i gwardziści z USA odpierają atak
