„Anakonda 16” rozpoczęta!
W Akademii Obrony Narodowej odbyła się uroczystość oficjalnego rozpoczęcia manewrów „Anakonda”. To największe od odzyskania niepodległości ćwiczenia wojskowe na polskiej ziemi. Weźmie w nich udział ok. 31 tys. żołnierzy z 24 krajów.
Fot. Michał Niwicz
Terytorialsi i gwardziści z USA odpierają atak
Od eksperymentu do elity NATO
Strzeleckie pożegnanie z Goździkami
