moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Armia Fight Night

4 edycja Gali Armia Fight Night odbędzie się 24 listopada w siedleckiej hali ARMS!

Tego wieczoru odbędzie się starcie polsko- greckie! Reprezentantem Polski jest czarny pas BJJ Tomasz Jakubiec, który stanie naprzeciwko Ioanis Palailoilogos. Dla fanów serialu Lombard to niezwykła gala, ponieważ w oktagonie wystąpi popularna postać, czyli serialowy "Adek" - Mateusz Murański!

Najpiękniejszą część gali ozdobi szer. Katarzyna Borowska, która stoczy walkę z policjantką Martyna Ciaskowską.

Podczas AFN4 odbędzie się pierwsza w historii walka o zdobycie tytułu mistrzowskiego pasa Armia Fight Night w kat. 61 kg, którą stoczy reprezentant klubu BLACK HORSE MMA ŁOMŻA Patryk Surdyn.

Ten młody zawodnik potwierdził swoją klasę, wygrywając na ostatniej gali kolejną walkę z dużo bardziej doświadczonymi rywalem. Rywalem Surdynia jest bardzo niebezpieczny-Jurii Bosyi, który nie przegrał żadnej walki od 2013 roku.

W oktagonie zobaczymy również starcie Szer. Maciej Garbaczewskiego Żołnierza podlegającego pod 18 Dywizje Zmechanizowana, który na poprzedniej gali znokautował mocnego rywala w kilkanaście sekund.

Gośćmi specjalnymi Gali AFN będą min. zawodnicy Daniel Omielańczuk, Maciej Sulecki oraz wysocy rangą generałowie i reprezntanci parlamentu.


Zapowiadają się niesamowicie emocjonujące pojedynki! Nie możesz tego przegapić!

Serdecznie zapraszamy do oglądania na żywo! Bilety dostępne na stronie www.eventim.pl Osoby, które nie będą miały możliwości przybycia do Siedlec, serdecznie zapraszamy przed telewizory gdzie na kanale Polsat Sport, mogą Państwo dopingować nas na żywo!

Film: Armia Fight Night
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO