moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
BWP bronią wybrzeża

Na sygnał dowódcy ogień jako pierwsze otworzyły bojowe wozy piechoty. W stronę morza wystrzelono przeciwpancerne pociski 9M14M Malutka, potem włączyły się armaty Grom. Prawie tysiąc żołnierzy z 7 Brygady Obrony Wybrzeża ćwiczy na poligonie w Ustce obronę oraz przygotowuje się do pływania BWP po Bałtyku. Najtrudniejsze zadanie, czyli desant bojowych wozów w morze, czeka ich we wrześniu.

Więcej o szkoleniu żołnierzy z 7 Brygady Obrony Wybrzeża czytaj na portalu polska-zbrojna.pl.

Fot. st. chor. Marcin Lasoń
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO