moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Polska w bieli i czerwieni

2 maja to wyjątkowa data – dziś świętujemy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Eksponując w odpowiedni sposób nasze barwy narodowe, okazujemy im szacunek i dajemy wyraz naszemu przywiązaniu do ojczyzny. A czy Wy już wywiesiliście flagę?

Fot. st. szer. Michał Wójcik, Piotr Łysakowski, st. chor. sztab. Krzysztof Łukaszewicz, bsmt Michał Pietrzak, st. szer. Kamil Śpiączka, 25 BKPow, DWOT, 15 BZ, kpt. Monika Wywiórka, MW RP, Michał Niwicz, PKW Irini, Maciej Nędzyński/ CO MON
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów SiÅ‚ Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów SiÅ‚ Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO