moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Ramię w ramię z sojusznikami

W 2020 roku żołnierze z jednostek podległych 16 Dywizji Zmechanizowanej na brak zajęć nie mogli narzekać. Mimo że wiosenne plany pokrzyżowała im pandemia, jesienią niemal nie schodzili z poligonu. Duży nacisk położyli na działania w wymiarze sojuszniczym, zaangażowali się także w walkę z rozprzestrzeniającym się koronawirusem. Te zadania wykonują do dziś.

Fot. st. chor. sztab. Sebastian Wachek, 9 BKPanc, st. szer. Adrian Jórski, plut. Bartek Grądkowski, szer. Adrian Staszewski, 20 BZ, st. szer. Paweł Sadoch, szer. Radosław Bajon

 
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO