moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Kolejna zmiana Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej w drodze!

By dojechać do Żagania, Świętoszowa, Skwierzyny i Bolesławca pokonają ponad 8500 km drogą powietrzną, morską i lądową przez… osiem stref czasowych. Tę gigantyczną operację logistyczną właśnie realizują amerykańscy żołnierze, którzy wchodzą w skład kolejnej zmiany Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej. Pierwsi wojskowi już dotarli do jednostek w Polsce. 2 ABCT tworzą żołnierze 2 Brygady „Black Jack” z 1 Dywizji Kawalerii, tzw. Ironhorse, stacjonujący na co dzień w bazie armii amerykańskiej Fort Hood.

Fot. st. chor. sztab. Rafał Mniedło
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO