moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Dziś świętują saperzy

Dziś swoje święto obchodzą saperzy! Na misjach, m.in. w Afganistanie i w Iraku, udowodnili, jak bardzo są potrzebni, gdy rozbrajali ładunki wybuchowe podkładane na drogach patrolowanych przez polskich żołnierzy. W Polsce również mają ręce pełne roboty, patrole saperskie są bardzo często wzywane do odkrywanych przy pracach budowlanych niewybuchów. Dzięki za to, co robicie i jak dużo z siebie dajecie!

Fot. Michał Niwicz, 11 LKDPanc, arch. 1 Batalionu Drogowo-Mostowego, Michał Zieliński, Marynarka Wojenna RP, GNM 13 dTR, kpt. Marek Gwóźdź, sierż. Bernard Hajducki, st. chor. sztab. Waldemar Młynarczyk / Combat Camera DORSZ
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO