moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Dziś świętują saperzy

Dziś swoje święto obchodzą saperzy! Na misjach, m.in. w Afganistanie i w Iraku, udowodnili, jak bardzo są potrzebni, gdy rozbrajali ładunki wybuchowe podkładane na drogach patrolowanych przez polskich żołnierzy. W Polsce również mają ręce pełne roboty, patrole saperskie są bardzo często wzywane do odkrywanych przy pracach budowlanych niewybuchów. Dzięki za to, co robicie i jak dużo z siebie dajecie!

Fot. Michał Niwicz, 11 LKDPanc, arch. 1 Batalionu Drogowo-Mostowego, Michał Zieliński, Marynarka Wojenna RP, GNM 13 dTR, kpt. Marek Gwóźdź, sierż. Bernard Hajducki, st. chor. sztab. Waldemar Młynarczyk / Combat Camera DORSZ
Ministerstwo Obrony Narodowej Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Żandarmeria Wojskowa Inspektorat Uzbrojenia Inspektorat Implementacji
Innowacyjnych Technologii Obronnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO