moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

 
Nowy prezes zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom

6 października 2021 r. Rada Nadzorcza Spółki rozstrzygnęła konkurs na stanowisko prezesa zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o., powołując na nie pana Wojciecha Arndta, który przejmie obowiązki z dniem 1 listopada 2021 r.

Wojciech Arndt, doktor nauk prawnych (Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie), absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Posiada doświadczenie w sektorze zbrojeniowym, m.in. w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, nadzoru właścicielskiego, handlu krajowego i zagranicznego, znajomości potrzeb rynku oraz szans rozwojowych polskich spółek zbrojeniowych. Od 2015 roku pełnił w Polskim Holdingu Obronnym sp. z o.o. funkcje członka oraz przewodniczącego Rady Nadzorczej, a następnie Prezesa Zarządu. Poza działalnością związaną z obrotem specjalnym rozwijał działalność Spółki w obszarze nowych technologii i security oraz nieruchomości. Od dwudziestu lat wykładowca akademicki (Uniwersytet Jagielloński, Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu, Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera w Krakowie, Akademia Ignatianum w Krakowie). Dodatkowo doświadczenie prawnicze nabywał m.in. w Departamencie Prawnym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwie Edukacji Narodowej, Kancelarii Sejmu (Biuro Analiz Sejmowych) oraz w Biurze Służby Prawnej Trybunału Konstytucyjnego. W latach 2007-2010 współpracował ze śp. Januszem Kochanowskim, Rzecznikiem Praw Obywatelskich, jako Prezes Fundacji Ius et Lex.

Źródło: Fabryka Broni „Łucznik” – Radom

red. PZ

autor zdjęć: ksap.gov.pl

dodaj komentarz

komentarze


Żołnierze PKW Rumunia ćwiczyli w Bułgarii
Rok 2027 bez Air Show Radom
Program SAFE w pytaniach i odpowiedziach
Legion Medyczny na poligonie
Nowy dom dla Husarzy i FA-50
Flanka pod strażą
Saperzy z Ukrainy potrzebują wsparcia
Szef MON: najlepszych nagradzamy awansami generalskimi
Bitwa Warszawska, dzień piąty: Bolszewika goń!
Pięć medali młodych strzelców „armii mistrzów”
Patrioty pod Płockiem
Z prądem i pod prąd
Kompania dronów zamiast Rosomaków
Bitwa Warszawska, dzień drugi: Walka wręcz o stolicę
Obrona powietrzna w gotowości przez całą dobę
Oni strzegą naszego spokoju
Bitwa Warszawska, dzień czwarty: Zwycięska kontrofensywa
Zmiana posterunku honorowego – transmisja na żywo
Aukcja dla weterana
Prezent chodziarki na Święto Wojska Polskiego
Więcej sojuszniczych wojsk w Polsce?
Akustyczna tarcza dla wojska
Prezydent: siła narodu jest siłą żołnierza!
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Donald Tusk: Patrzcie z dumą na polską flotę!
Nowy ośrodek badań WIML
Cztery brygady, jeden cel
Młodzi medycy na poligonie
Dowódca, który wie szybciej i więcej, wygrywa
Święto Wojska Polskiego – transmisja na żywo
CEPS – strategiczny projekt NATO się rozwija
Polska gotowa zarządzać rurociągami NATO
Drony na autopilocie
Brąz płotkarza na mistrzostwach Europy
Bitwa Warszawska, dzień trzeci: Triumf w Radzyminie
„Agat. Siła i ogień”. Album już w sprzedaży
Kartki sercem malowane
Sojusznicze samoloty ćwiczyły nad Polską. To były planowane manewry
Siatka antydronowa
Produkcja pocisków do Patriotów w Polsce i Ukrainie?
Azjatycka szansa
Paczka z mundurem – pytania i odpowiedzi
Rekordowe zainteresowanie kursem „Sondy”
MON: planujemy zakup kolejnych F-35
Siatka niewidka dla wojska
W wojsku nie wszystkie butelki z kaucją?
Bitwa Warszawska, dzień szósty: Bitwa wygrana!
„Wicher” na wodzie
Sojusznicze wsparcie nad Bałtykiem
Wicher ochrzczony, jutro stanie na wodzie
Bohaterka powstania, strażniczka pamięci
Mazurek Dąbrowskiego dla pływaczki „armii mistrzów”
MON i MSZ o szczycie NATO
Dwa marzenia spełnione naraz
Szef MON-u na obchodach Święta Wojska Polskiego
Moskwa w poszukiwaniu partnerów
Razem dla bezpieczeństwa wschodniej flanki NATO
Gorący lipiec PKW Łotwa
Abordaż z polskim wsparciem
W Sejmie o rosyjskim pocisku
Wojsko pomaga ofiarom wypadku na Węgrzech
Jak Polska wykorzystuje unijne pożyczki
Coraz więcej Alpha Scramble

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO