moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Otwieramy Muzeum!

Po 53 dniach otwieramy nasze wystawy dla publiczności. Bezpośrednio po ogłoszeniu decyzji przez Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego dot. rozpoczęcia z dniem 4 maja 2020 r. II etapu znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem, organizator Muzeum- Minister Obrony Narodowej wydał decyzję o otwarciu naszej instytucji dla widzów.

Opracowaliśmy nowe zasady zwiedzania, tak by zapewnić bezpieczeństwo naszym widzom. Otrzymaliśmy wymaganą pozytywną opinię z Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej.

Nadal obowiązuje stan epidemii, a zatem podczas wizyty w Muzeum prosimy o zastosowanie się do procedur związanych z profilaktyką zakażeń wirusem SARS CoV-2.

Muzeum działać będzie w oparciu o obowiązujące w kraju wskazania dotyczące zasad bezpieczeństwa i ograniczeń w stanie epidemii COVID-19 oraz „Wytyczne dla muzeów, galerii sztuki oraz innych instytucji kultury działających w obszarze polityki pamięci i ochrony dziedzictwa, w związku z planowanym ponownym otwarciem w stanie epidemii COVID-19” przedstawione przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W budynku wystawienniczym będzie mogło przebywać jednocześnie do 40 osób, przy jednoczesnym utrzymaniu dystansu.

Zwiedzających będzie obowiązywać jeden kierunek zwiedzania, aby zapewnić utrzymanie bezpiecznego dystansu od innych zwiedzających (minimum 2 m).

Podczas zwiedzania obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust, zarówno w salach wystawowych, hangarze, jak i na ekspozycji plenerowej.

Bezpośrednio przed zwiedzaniem należy zdezynfekować ręce. Zachęcamy także do noszenia rękawiczek.
Bezpieczny dystans obowiązuje także w kasie biletowej i w sklepie muzealnym– przy kasie może przebywać tylko jedna osoba.

Zwiedzanie grupowe jest zabronione do odwołania.

Rekomendujemy korzystanie z kart płatniczych

Zasady zwiedzania, jakie obowiązywały do tej pory, nadal obowiązują: nie dotykamy eksponatów, gablot i elementów wystawy.

Zapraszamy do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie już od dzisiaj – 5 maja 2020 r, w godzinach 12.00-17.00.

Od środy obowiązują godziny ustalone na sezon letni. https://muzeumsp.pl/zaplanuj-wizyte/godziny-otwarcia/

wtorek-piątek 9.00-17.00
sobota-niedziela 10.00-18.00
Cennik biletów: https://muzeumsp.pl/zaplanuj-wizyte/cennik-biletow/

 

Źródło: muzeumsp.p

red. PZ

autor zdjęć: muzeumsp.pl

dodaj komentarz

komentarze


Zbrodnicza farsa
Pamiętamy o bohaterach powstań śląskich
Prezydent z wizytą w Orzyszu
Transakcja „MiG-i za technologie” w zawieszeniu
Kajakarze i judocy w medalowej formie
Wsparcie ma znaczenie
Brak porozumienia ws. MiG-ów za technologie dronowe
Minister obrony RFN w Polsce
Zełenski traci Order Orła Białego?
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Czeskie śmigłowce w Polsce przeciw dronom
Podchorążowie w dżungli
Kraków zaprosił weteranów
Wyższe diety i rozłąkowe dla żołnierzy
Szósta wygrana żołnierzy w meczu z gwiazdami Gortata
Stała baza wojsk USA w Polsce
Marsz gąsienicowych kolumn
Równanie z „Iksem”
Premier powołał nową wiceminister obrony
Bez zmian w emeryturach
„Ognista burza ’26”, czyli kompleksowy sprawdzian zdolności operacyjnych
Koło zamachowe gospodarki
F-35 Changes Everything
Mechanicy poznawali tajniki naprawy K2
Królestwo pojazdów
Umowa na pociski do Patriotów
Bursztynowa Dywizjo, ognia!
Polska szykuje się do produkcji Panter
Święto DGRSZ
Pierwszy Kormoran pod flagą NATO
Podróż w ciemność
Mundur, medale i duma
Innowacje dla bezpieczeństwa
Lotnicze święto w Lesznie
Ważne decyzje w Brukseli
Generał z cienia
Mistrzostwa klas mundurowych bez taryfy ulgowej
Pancerny Poznań
Orka tuż, tuż
Jak Ślązacy stali się panami własnego domu
W oktagonie o Pas Ministra Obrony Narodowej
Baza amerykańska w Świętoszowie – pierwsza inwestycja gotowa
Trening działań połączonych
Polski wkład w operację „Overlord”
Holenderskie Patrioty zostaną dłużej w Jasionce
AMW oferuje mieszkania
Nowa siła na północno-wschodniej flance NATO
Śmierć w sercu Azji
Na straży nieba
„Strzała weterana” spaja środowisko
USA i Iran z porozumieniem ws. pokoju w Zatoce
Żołnierze na „Horyzoncie” do końca wakacji
Bezzałogowce zdobyły Paryż
Kolejny polski F-35 wykonał pierwszy lot
Apetyt Smoka rośnie
Gen. Chmielewski objął dowodzenie cyberwojskami
Co Polska oferuje na Eurosatorach
Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi – jest zgoda prezydenta
Krok w stronę pokoju
Sportowe jubileusze

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO