moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

 
Konkurs dla pasjonatów wojska

Wielkimi krokami zbliża się Święto Wojska Polskiego. W tym roku obchody będą wyjątkowe, gdyż odbywają się w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać fantastyczne nagrody – vouchery na lot symulatorem myśliwca F-16 i albumy o tematyce lotniczej „Siła nośna”.

Już jutro, z okazji Święta Wojska Polskiego w całym kraju odbędą się uroczyste zbiórki, defilady i pikniki militarne. Pokaż nam w jaki sposób uczcisz ten dzień – uwiecznij te chwilę na zdjęciu i zgłoś pracę na konkurs. Autorzy piętnastu najciekawszych otrzymają albumy „Siła nośna”, które wspólnie z Polską Grupą Zbrojeniową przygotowaliśmy z okazji przypadającej w tym roku 100. rocznicy utworzenia Sił Powietrznych RP. Dodatkowo autorzy trzech najlepszych fotografii otrzymają wyjątkowe nagrody – vouchery na lot symulatorem myśliwca F-16, które ufundowała firma Wyjątkowy Prezent.

Zdjęcia, które zrobicie podczas obchodów Święta Wojska Polskiego prześlijcie na adres konkurs@zbrojni.pl. Nie ma znaczenia czy zrobicie je profesjonalnym aparatem czy telefonem komórkowym – tu liczy się kreatywność! Na Wasze prace czekamy do 19 sierpnia, do godziny 12.00. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć wybierzemy 15 naszych zdaniem najciekawszych, a ich autorzy otrzymają nasze wyjątkowe lotnicze albumy.

Wybrane zdjęcia zostaną opublikowane w galerii na naszym profilu na Facebooku. Wtedy do akcji wkroczą czytelnicy portalu polska-zbrojna.pl. To oni zadecydują, kto będzie wśród szczęśliwców, którzy otrzymają nagrodę główną, czyli voucher na lot symulatorem F-16. Wygrają go trzy osoby, których prace otrzymają najwięcej reakcji na FB.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 24 sierpnia o godzinie 12.

Pamiętajcie, że wysłanie swojej pracy jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jej publikację na profilu „Polski Zbrojnej” na Facebooku, a także na przetwarzanie danych osobowych – oczywiście tylko na potrzeby konkursu.

Więcej informacji o nagrodzie głównej znajdziecie na stronie sponsora nagród, firmy Wyjątkowy Prezent, a szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na naszej stronie.

A gdybyście jeszcze nie mieli pomysłu na to, jak spędzicie najważniejsze święto polskiej armii, serdecznie zapraszamy na piknik, który 15 sierpnia odbędzie się na Błoniach Stadionu PGE Narodowy. Na miejscu szukajcie naszego kolorowego namiotu – mamy dla Was sporo niespodzianek! Przede wszystkim będziecie mogli się spotkać z kolekcjonerem – Edwardem Szymczakiem, który zaprezentuje między innymi radiostację, którą posługiwali się żołnierze podziemia niepodległościowego, oryginalny mundur żołnierza wyklętego, a także kurtkę battledressową z pochodzącym z lat 40. emblematem wykonanym z celuloidu – tworzywa, które służy do oklejania akordeonów (o historii powstawania nietypowych odznaczeń przeczytacie w ostatnim numerze kwartalnika „Polska Zbrojna. Historia”).

 

 

Na naszym stoisku będziecie mogli także skorzystać ze specjalnie dla Was przygotowanej strefy relaksu, a także otrzymać nasze wydawnictwa. Wśród nich będzie także jednodniówka, którą dzięki wsparciu Polskiej Grupy Zbrojeniowej, Polskiej Spółki Gazownictwa i Fundacji PGNiG Rozgrzewamy Polskie Serca przygotowaliśmy z okazji Święta Wojska Polskiego. Wyjątkowe wydawnictwo będziecie mogli także zdobyć podczas uroczystości, które odbędą się przy Grobie Nieznanego Żołnierza, a także podczas Wielkiej Defilady Wojska Polskiego.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Magdalena Miernicka

autor zdjęć: wyjatkowyprezent.pl

dodaj komentarz

komentarze


Powstanie bez sukcesu
 
Żandarmi pomogli poszkodowanym w wypadku
Kajak idealny dla komandosa
Ostatni samochód Marszałka
Obradowała Rada Gabinetowa
Benemerenti 2020
Buzdygan Internautów – czas na głosowanie
We Are All Darfur
Ottokar-Brzoza będzie kołowy?
Będziemy nadal szukać szczątków pomordowanych Polaków
Klasy wojskowe po nowemu
Pomagali z narażeniem życia
Strykery znów na Mazurach
Podoficer po nowemu
Wszyscy jesteśmy Darfurczykami
Aby pamięć o Monte Cassino była zawsze żywa
Misja wojownika
Defense Without Politics
Jastrzębie przechwyciły rosyjskie myśliwce
„Polski Czołg”, czyli żołnierz niepokonany w oktagonie
Jakie podwyżki dla żołnierzy?
PKW Orlik na straży bałtyckiego nieba
Projekt MON dla szkół
„Defender Europe 20”: wkrótce przerzut amerykańskich wojsk
Kpr. Danuta Dmowska-Andrzejuk ministrem sportu
Mobilne moździerze dla armii
Sojusznicze siły ponownie pod polskim dowództwem
USA nie zacznie wojny z Iranem
Żołnierze najlepsi na festiwalu sztuk walki
Spadochroniarze otrzymali pojazdy do zrzutu
Ferie z WOT: ruszyła kolejna edycja
Nowy wiceminister w MON
Głosuj na wojskowego sportowca roku
Kobieta technikiem pokładowym Casy
Gen. Piotrowski: zagrożenie w Iraku nie wzrasta
Jak gra dowódca, grają wszyscy
Arsenał Iranu
Dragoni na poligonie
Nowelizacja ustawy o weteranach w Sejmie
Beagle dla żołnierzy?
Komandos postrzelony podczas ćwiczeń
Terytorialsi za oceanem
Prezydent Duda w Hucie Stalowa Wola
To nie mogło się udać, ale…
„Defender Europe 20”, czyli amerykańskie manewry w Europie
Podhalańczycy rozpoczynają natowski dyżur
Żołnierze w dziesiątce najlepszych sportowców Polski
Dr Kostrzewa-Zorbas: NATO potwierdziło swoją jedność
Zmiany emerytalne dla żołnierzy
Weterani trenują MMA
Powstanie Wojskowa Akademia Medyczna
Klasy wojskowe – MON czeka na wnioski szkół
Bohaterskie Orlęta
Misje na dłużej
Prezydent Duda w Davos o przyszłości Sojuszu
Polsko-łotewska „Zima”
Upamiętnijmy generała Andersa i zdobywców Monte Cassino
Wojsko wzywa na kwalifikację
They Train Together, They Fight Together
Iran uderza w USA

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO