moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Mapa Powstania Warszawskiego

63 dni powstańczych walk z przeważającymi siłami wroga to czas heroizmu, poświęcenia i nadludzkiego wysiłku. Oddziały Armii Krajowej wielokrotnie pokazały, że mimo niedostatecznego wyszkolenia i braków w uzbrojeniu były w stanie nawiązać równy bój z wojskami okupanta.
Próba przebicia przez teren Dworca Gdańskiego Powstanie na Pradze Wybuch czołgu-pułapki na ul. Kilińskiego Przebicie do Śródmieścia Zrzuty broni Ewakuacja Szpitala Maltańskiego Odbicie obozu koncentracyjnego na ul. Gęsiej Przyczółek czerniakowski Godzina „W” Opanowanie elektrowni na Powiślu Rzeź Woli Kapitulacja Powstania Wysiedlenie ludności cywilnej Ewakuacja kanałami z Mokotowa Próba przebicia przez teren Dworca Gdańskiego Powstanie na Pradze Wybuch czołgu-pułapki na ul. Kilińskiego Przebicie do Śródmieścia Ewakuacja Szpitala Maltańskiego Zrzuty broni Odbicie obozu koncentracyjnego na ul. Gęsiej Rzeź Woli Kapitulacja Powstania Wysiedlenie ludności cywilnej Godzina W Przyczółek czerniakowski Opanowanie elektrowni na Powiślu Ewakuacja kanałami z Mokotowa


„Wakacje z wojskiem”, czyli plan na lato
 
Mobilne dowodzenie
Serwis K9 w Polsce

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO