moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Prof. Stanisław Michnowski dla Polski Zbrojnej

Jest jednym z nielicznych już świadków polskiego stulecia. Prof. Stanisław Michnowski urodził się w przededniu odzyskania przez Polskę wolności. Był też uczestnikiem wielu przełomowych dla naszej historii wydarzeń m.in. żołnierzem Września’39, członkiem Kedywu Okręgu Radomsko-Kieleckiego i powstańcem warszawskim. – Prawdziwe słowa uznania i ogromna wdzięczność za dar wolności dla naszej Ojczyzny należy się pokoleniu moich rodziców. To właśnie dzięki determinacji i postawie tamtych ludzi Polska wybiła się na niepodległość w 1918 roku. To była ciężka walka, za którą często płacili krwią. To pokolenie nie tylko zdobyło wolność dla Polski, lecz także obroniło ją w 1920 roku. Następnie potrafiło zbudować nowoczesne państwo, które zapewniło do dzisiaj istnienie naszego narodu – mówi prof. Stanisław Michnowski.

Film: Michał Niwicz / portal polska-zbrojna.pl
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO