moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Z „Polską Zbrojną” na targach w Kielcach

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to trzecie pod względem wielkości targi zbrojeniowe w Europie. Na wystawie możecie zobaczyć sprzęt, z którego korzystają armie z całego świata, oraz taki, który dopiero znajdzie się w ich wyposażeniu. Co dokładnie? O tym będziemy Was informować na łamach portalu polska-zbrojna.pl.

A tych z was, którzy są w Kielcach, zapraszamy na nasze stoisko F-22. Codziennie o godzinie 13 będą się tu odbywały spotkania z ekspertami. Naszymi gośćmi będą pilot F-16 ppłk Paweł Marcinkowski i Tomasz Sanak, ratownik medyczny pola walki. Natomiast z gen. bryg. Jarosławem Wierzcholskim porozmawiamy o artylerii, a z Mariuszem Sybilskim z FIA o obronie terytorialnej.

Informacji z MSPO szukajcie także na naszym fanpage'u i Twitterze.
Do zobaczenia!

Film: Ewa Korsak, Magdalena Miernicka, Michał Niwicz, Jarosław Wiśniewski/ portal polska-zbrojna.pl
Ministerstwo Obrony Narodowej Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Żandarmeria Wojskowa Inspektorat Uzbrojenia Inspektorat Implementacji
Innowacyjnych Technologii Obronnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO